Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ emergency disaster shelters ] αγώνας 28 προϊόντα.
Μοντυλικά σπίτια προετοιμασμένα αναδιπλούμενα δοχεία 20ft 40ft για προσιτό υπόστεγο έκτακτης ανάγκης
| Μοντέλο: | Fc-01 |
|---|---|
| Δομή: | Γαλβανισμένος τετραγωνικός σωλήνας 40*40 |
| Purlin πλαισίων: | Γαλβανισμένο RHS 40*40 |
Προσυσκευασμένο Μονουλικό Σπίτι Κινητό Νοσοκομείο Πεδίου Καταφύγιο Καταλύματα Έκτακτης Ανάγκης για την περιοχή καταστροφής
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Πάνελ σάντουιτς, ατσάλι |
| Ονομασία προϊόντος: | φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης |
Νοσοκομειακές & Φοιτητικές Μονοκατοικίες: Προσαρμοσμένα Δωμάτια από Ενισχυμένα Πάνελ Σάντουιτς
| Χρώμα: | προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Μέγεθος: | τυπική ή προσαρμοσμένη |
| Υλικό: | Πλαίσιο σάντουιτς |
Prefabricated houses with light gauge steel frames, Hawaii holiday cabins for resort hotels
| Υλικό πλαισίου: | Πλαίσιο από χάλυβα |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας σάντουιτς EPS |
| Μονωτικό υλικό: | Πίνακας σάντουιτς EPS |
Ελαφρύ Χάλυβα Prefab Σπίτι Αυστραλία Σπίτι γιαγιάς Γρήγορη κατασκευή Σύγχρονα σπίτια
| Τύπος: | Πτυσσόμενο σπίτι |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Μεταλλική Απομόνωση Σπίτι Κινητό Σπίτι Πεδίου Σε γρήγορη συναρμολόγηση Λευκό χρώμα Κατώτατο κόστος Προετοιμασμένο σπίτι
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| χρήση: | Γραφείο, Σπίτι |
| Ονομα: | Νοσοκομείο Πεδίου |
Μικρό εργοστάσιο άμεση σύγχρονη προκατασκευασμένη ελαφριά κλίμακα χάλυβα πάρκο σπιτιού Μονουλικές οικίες κιτ
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm ατσάλινο πλαίσιο |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC/WPC 100 ή 50 mm |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προκατασκευασμένο Αρθρωτό Σπίτι Αυστραλίας/Νέας Ζηλανδίας, Ελαφρύς Χαλύβδινος Σκελετός, Αναδιπλούμενο Σπίτι, Βοηθητικό Κατάλυμα
| Υλικό πλαισίου: | Πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
| Πάτωμα: | Laminate/ξύλινο/πλακάκι |

