Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ granny flat kits ] αγώνας 349 προϊόντα.
Αυστραλία Στερεόπλασμα από χάλυβα Κατασκευασμένο σπίτι Διαμέρισμα Ξενοδοχείο Κτίρια Κατώτατο κόστος οικιακά κιτ
| Κύρια Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Πόρτα: | χάλυβα πόρτα ασφαλείας/WPC ή ξύλινη πόρτα |
| Μονωτικό Υλικό: | υαλοβάμβακας ή επίσης πάνελ σάντουιτς EPS/XPS/PU |
Τα ελαφριά σπίτια εμπορευματοκιβωτίων χάλυβα Prefab/προκατασκεύασαν τις εγχώριες εξαρτήσεις για τη διαβίωση
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Μονουλογικό Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Κιτ Σπίτι Prefab Κουτί Σώμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-45days |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, D/P, OA |
Ελαφρύς Μεταλλικός Σκελετός Κινητό Καμπίνα Ξενοδοχείο Προκατασκευασμένο Θολωτό Σπίτι Ελαφρύς Μεταλλικός Κιτ Αρθρωτό Σπίτι
| χρήση: | Ξενοδοχείο, σπίτι, περίπτερο, περίπτερο, γραφείο, κατάστημα, βίλα, εργαστήριο, φυτό |
|---|---|
| Σχέδιο: | Σχεδιασμός πελατών Avaliable |
| Χρώμα: | Σχεδόν οποιοδήποτε ξύλινο χρώμα |
Μοντωπική οικία Ελαφρύ χάλυβα Ετοιμασμένη οικία Γρήγορη κατασκευή 4 υπνοδωμάτια Πανελωμένα οικιακά κιτ
| Δομή: | Χάλυβας που σχηματίζεται σε κρύο |
|---|---|
| Στέγη: | Ασφαλτοπετραλίδας/ Colorbond |
| Πόρτα: | Συρόμενη πόρτα γυαλιού από κράμα αλουμινίου |
Προκατασκευασμένη Βίλα με Ελαφρύ Χαλύβδινο Σκελετό & Κιτ Μονάδων Σπιτιών για την Ουρουγουάη | Ανθεκτικά & Προσαρμόσιμα
| Υλικό πλαισίου: | σπίτι από ελαφρύ ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερική καλωδίωση: | Πίνακα ALC 50 mm/πλακέτα WPC |
| Μόνωση: | γυάλινο μαλλί EPS |
Προετοιμασμένα Καταστροφικά Σπίτια Φρέμας Ελαφρού Χάλυβα, Πανελωμένα Κίτ Σπίτι Για Προετοιμασμένο Σπίτι Βίλα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Προκατασκευασμένα Κτίρια Διαμερισμάτων από Χάλυβα SOHO, Προκατασκευασμένα Κιτ Οικοδομικών Εστιών
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
|---|---|
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Κτίρια Διαμερισμάτων από Ελαφρύ Χάλυβα Προκατασκευασμένα, Κιτ Συναρμολόγησης Φορητών Σπιτιών
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Αντιανεμικό Προκατασκευασμένο Μπανγκαλόου / Φορητό Σπίτι από ελαφρύ ατσάλι
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Μόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |

