Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modern mobile homes ] αγώνας 311 προϊόντα.
Υψηλής ποιότητας μικροσκοπικό σπίτι με τροχούς εξοικονομήστε κόστη με το Deepblue Smarthouse
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
Αυστραλία Τοποθεσία του έργου Λούξυ Prefab Μικρό σπίτι σε τροχούς με πάτωμα MDF 10mm
| Τοποθεσία του έργου: | Αυστραλία |
|---|---|
| μέγεθος: | 2.35*8m |
| Κύρια δομή: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm G550GD AZ150 |
Προετοιμασμένες καμπίνες με ελαφρύ χάλυβα Φρέμα όμορφο ξύλινο σπίτι θέρετρο Bunglalow
| Τοποθεσία του έργου: Νότια Κορέα: | Σκελετός τοίχου, ζευκτό στέγης |
|---|---|
| Exterior Wallterior Wall: | Εξωτ. Επένδυση τοίχου, Φράγμα ατμών, Βασική μόνωση |
| Εσωτερική τοιχογραφική επιφάνεια (ξηρή περιοχή): | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
Λοξοφόρο Μπουγκάλοου Σπίτι των Μαλδίβων
| Όνομα έργου:: | Έργο Φίτζι |
|---|---|
| Οικοδόμηση διαχειριστή: | 672τμ |
| Τύπος προϊόντος: | Φίτζι αρχοντικό |
Overwater μπανγκαλόου θερέτρου πανδοχείων αδιάβροχο πλαίσιο χάλυβα εξαερισμού ελαφρύ
| Υλικό πλαισίων: | πλαίσιο χάλυβα 0.75mm/0.95mm/1.15mm με το επίστρωμα ψευδάργυρου AZ150 |
|---|---|
| Μόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
| Εξωτερικός τοίχος: | πίνακας 100 ή 50mm ALC panel/WPC/τσιμέντο ινών |
Αυστραλιανό Τυποποιημένο Προκατασκευασμένο Στούντιο Κήπου
| Δομή: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm Δομή τοίχου |
|---|---|
| Παράθυρα και πόρτα: | Διπλό Γυαλί Στυπτηρία. Συρόμενα παράθυρα |
| Εσωτερική επένδυση: | πλακέτα τσιμέντου ινών |
ΗΠΑ ICC Prefab μικρά οικιακά κιτ Προσιτές λύσεις για μικροσκοπική ζωή Airbnb
| Τοίχος Exretior: | Μεταλλική πλακέτα σάντουιτς 16 mm |
|---|---|
| Κύρια δομή: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm G550GD AZ150 |
| Κρεβατοκάμαρα: | 1 κρεβάτι |
AS / US STANDARD Ανοικτό Prefab Μικρό Σπίτι με τροχούς με υπνοδωμάτιο μπάνιο
| μέγεθος: | 2.35*8m |
|---|---|
| Συμπεριλαμβάνει: | 1 υπνοδωμάτιο 1 μπατ 1 κουζίνα 1 διαμέρισμα |
| Ονομασία: | Κουίνσλαντ |
EN-1090 Αποχώρηση στην παραλία Μικρό σπίτι με τροχούς με υπνοδωμάτιο μπάνιο Εξωτερική κατασκήνωση
| μέγεθος: | 2.35*8m |
|---|---|
| Συμπεριλαμβάνει: | 1 υπνοδωμάτιο 1 μπατ 1 κουζίνα 1 διαμέρισμα |
| Ονομασία: | Κουίνσλαντ |
Ελαφρύ χάλυβα Προσυσκευασμένο Λούξου μικροσκοπικό σπίτι με ρόδες και μικροπροσυσκευασμένες καμπίνες με καλή ποιότητα και την καλύτερη τιμή
| Φρέμα: | Δομή τοίχων AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Πλαίσιο πλαισίου από βαρύ χάλυβα: | Πλαίσιο πλαισίου από βαρύ χάλυβα |
| Εξωτερικό batten τοίχων: | Σύνθετο πάνελ αλουμινίου |

