Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular house kits ] αγώνας 364 προϊόντα.
Ελαφρύ χάλυβα ευρωπαϊκό στυλ Προσυσκευασμένη βίλα / Προσυσκευασμένο πολυώροφο κτίριο
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Πολυτελές Σπίτι από Ατσάλινο Σκελετό Graz House Προκατασκευασμένο Σπίτι Μονάδα Σπίτι Βίλα Σετ από Ατσάλι
| Τύπος: | Οικογενειακό Οικογενειακό Σπίτι |
|---|---|
| Υπνοδωμάτιο: | 4 υπνοδωμάτιο |
| Στίγμα: | Μεσόγειο στυλ |
AS/NZS Πρότυπο Προσυσκευασμένα Ελαφριά Χάλυβα Φρέμα Μονουλάριες Συσκευές Σπίτι από την Κίνα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 40 HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Σχεδιασμός προφυλακτού σπιτιού ελαφριού μεγέθους
| Σκελετός από χάλυβα, ζευκτό στέγης: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm AZ150 G550 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση WPC |
| Εσωτερικό / Διαχωριστικός τοίχος: | Εσωτερική επιτροπή τοίχων (ξηρά περιοχή) |
Υψηλής προσαρμοστικότητας ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο Modular Home Kits: Garden Studio και Cabin λύσεις
| Σιδηρουργικό πλαίσιο: | AZ150 G550 ελαφρύς χάλυβας |
|---|---|
| εσωτερικό πάνελ τοίχου: | Ενσωματωμένοι επιτροπή τοίχων/πίνακας γύψου |
| Κάτω από το ισόγειο (εάν υπάρχει): | Φύλλο CFC 15mm |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Λευκό Χάλυβα Διαρθρωτική Πολυτέλεια Σύγχρονη Prefab Βίλα Μονουλικές οικιακές συσκευασίες
| Εσωτερική επένδυση: | ινοτσιμεντοσανίδα |
|---|---|
| Απομόνωση: | υαλοβάμβακας υψηλής απόδοσης |
| Γεωργία: | ξύλινο ή μπαμπού δάπεδο |
Προκατασκευασμένη Βίλα με Ελαφρύ Χαλύβδινο Σκελετό & Κιτ Μονάδων Σπιτιών για την Ουρουγουάη | Ανθεκτικά & Προσαρμόσιμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Προκατασκευασμένο Μοντέρνο Ξύλινο Σπίτι Σχεδιασμού Α-Frame Κιτ Σπιτιών Για Airbnb
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
ICC-ES EN 1090 Προσυσκευασμένα Μονουλικά Μπάνγκαλοου Χώρο Με Ελαφρύ Χάλυβα Οικιακό Κίτ
| Θέση προγράμματος: | Ταϊτή |
|---|---|
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
| Λεπτομέρια: | Διπλή τοποθέτηση υαλοπινάκων Alum.Door |
Austrila Ελαφρύ Σιδηροδρομικό Κτίριο Κατασκευή Μονουλικού Οίκου Λούξου
| Τοποθεσία του έργου: Νότια Κορέα: | Σκελετός τοίχου, ζευκτό στέγης |
|---|---|
| Exterior Wallterior Wall: | Εξωτ. Επένδυση τοίχου, Φράγμα ατμών, Βασική μόνωση |
| Εσωτερική τοιχογραφική επιφάνεια (ξηρή περιοχή): | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |

