Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ pre manufactured homes ] αγώνας 225 προϊόντα.
Ηλεκτρονική δομή χάλυβα πολυτελή βίλα προετοιμασμένη κατοικία
| Κύρια δομή: | Χάλυβα από χάλυβα ελαφρού μετρητή |
|---|---|
| Συνολική Έκταση: | 222㎡ |
| Ιστορίες: | 2 |
Προπαρασκευασμένα σπίτια μεταφοράς εμπορευματοκιβωτίων, πολυλειτουργικά μοντέρνα σπίτια εμπορευματοκιβωτίων
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ευρωπαία ποιότητα 2ώροφος πολυτελή προετοιμασμένη ελαφριά ατσάλινα σκελετό σπίτια μονόμορφα σπίτια
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προκατασκευασμένη Βίλα Οικίας από Ελαφρύ Χαλύβδινο Σκελετό Γρήγορη Μονοκατοικία Διαμέρισμα
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Προκατασκευασμένη Βίλα με Ελαφρύ Χαλύβδινο Σκελετό & Κιτ Μονάδων Σπιτιών για την Ουρουγουάη | Ανθεκτικά & Προσαρμόσιμα
| Υλικό πλαισίου: | σπίτι από ελαφρύ ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερική καλωδίωση: | Πίνακα ALC 50 mm/πλακέτα WPC |
| Μόνωση: | γυάλινο μαλλί EPS |
Κινητό μορφωματικό Prefab σπίτι εγχώριου Eco εμπορευματοκιβωτίων, υδροπονικά σπίτια οικοδόμησης χάλυβα καλλιέργειας
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Μορφωματικά Prefab σπίτια εμπορευματοκιβωτίων του ISO 40HQ, σπίτια μεταφορικών κιβωτίων απόδειξης νερού
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προσυσκευασμένο σπίτι από ελαφρύ χάλυβα, με μεγάλο παράθυρο
| Χρήση: | Σπίτι |
|---|---|
| Χρώμα: | Πελάτης που γίνεται |
| Υλικό: | Πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
Υδροπονική Γεωργία Κατασκευασμένα σπίτια δοχεία Ελαφρύ χάλυβα Φρέμα Μοδική κατοικία
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-45days |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, D/P, OA |
Αδιάβροχα οικία σε δοχεία
| Χρήση: | Σπίτι, Βίλα |
|---|---|
| χρώμα: | Πελάτης που γίνεται |
| Υλικό: | ελαφρύ χαλύβδινο πλαίσιο |

