Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefabricated house kits ] αγώνας 512 προϊόντα.
AS/ΗΠΑ Ελαφριές Χαλύβδινες Σκελετωτές Κατοικίες, Κιτ Προκατασκευασμένης Οικίας για τη Νότια Αφρική
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
|---|---|
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
Προσυσκευασμένο Σπίτι Λεπτή Χάλυβα Μπάνγκαλοου με Αλουμινίου / PVC παράθυρο
| Πόρτα: | χάλυβα πόρτα ασφαλείας/WPC ή ξύλινη πόρτα |
|---|---|
| Παράθυρο: | Κράμα αλουμινίου/PVC |
| Υλικό δαπέδου/θεμελίωσης: | δάπεδο laminate/ξύλινο/PVC χαλί |
ΕΕ ΗΠΑ Προετοιμασμένα κινητά σπίτια Προετοιμασμένα σπίτια γιαγιάς Σπίτι διπλό από ελαφρύ χάλυβα
| Πληκτρολογώ: | Πτυσσόμενο σπίτι |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
Αυστραλία Τυποποιημένο Σύστημα Τυποποιημένο Σύστημα
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Ευρωπαίοι εξατομικευμένοι πολυτελείς προετοιμασμένοι σιδηροδρομικοί σκελετοί
| Υλικό οροφής: | MGOboard / Γύψο board+άλλα |
|---|---|
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
| Παρκέ: | πίνακας τσιμέντου ινών 18mm με το δάπεδο barrior και μπαμπού ατμού ή το ξύλινο δάπεδο, τον τάπητα κ. |
Όμορφα οικιακά κιτ Μπανγκαλόου Οικίες πολυτελή βίλα με κυματισμένη οροφή από χάλυβα
| Πόρτα: | χαλύβδινη πόρτα ασφαλείας/WPC ή πόρτα από κόντρα πλακέ |
|---|---|
| Παράθυρο: | Κράμα αλουμινίου/PVC |
| Υλικό οροφής: | Mgoboard/ gypsum board+άλλοι |
Βίλα πολυτελείας 2 ορόφων από χάλυβα Modular Home US / AU / EU
| Τύπος: | Οικογενειακό Οικογενειακό Σπίτι |
|---|---|
| Κοιμάται.: | 4 υπνοδωμάτια |
| Εσωτερική τοιχογραφική επιφάνεια (ξηρή περιοχή): | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
Λούξυ Βίλα 2 ορόφων με μεταλλικό πλαίσιο Μοντυλικό σπίτι με 4 υπνοδωμάτια
| τύπος: | Μοναδικό Οικογενειακό Σπίτι |
|---|---|
| Κοιμάται.: | 4 υπνοδωμάτια |
| Γκαράζ: | 2 |
Prefab ελαφριές χάλυβα πλαισίων μορφωματικές εξαρτήσεις σπιτιών χάλυβα σπιτιών ελαφριές που χτίζουν
| Σιδηρουργικό πλαίσιο: | Πλαίσιο τοίχου, δοκός οροφής, σύστημα υποδαπέδου (αν υπάρχει) |
|---|---|
| Εσωτερική επιτροπή τοίχων (ξηρά περιοχή): | Ενσωματωμένοι επιτροπή τοίχων/πίνακας γύψου |
| Γωνιακή γραμμή: | Κωνικό PVC 50mm/Κωνικό γύψο |
Μίνι 20/30 τετραγωνικά Κτίριο γιαγιά διαμέρισμα, φωτεινό χάλυβα Μπάνγκαλοου Μοντωματικά σπίτια
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

