Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ steel building houses ] αγώνας 1083 προϊόντα.
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Σπίτι του Κήπου στούντιο Είναι εξαιρετικά προσαρμόσιμα μικρά μοντέρνα σπίτια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Η φωτεινή χάλυβα σκελετό σπίτι του ξενοδοχείου μονάδα είναι εξαιρετικά εξατομικεύσιμα μικρά κατασκευασμένα σπίτια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Προσυσκευασμένο μονωτικό σπίτι φωτεινό χάλυβα κτίριο ξενοδοχείου μονάδα κήπος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 12000houses/year |
Αυστραλιανό πρότυπο Light Prefab Guage Steel Frame House 2ος όροφος Διαμέρισμα
| Δομή: | Ζευκτόν στεγών AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη: | πίνακας 15mm OSB |
| Batten στεγών: | Batten 35mm |
Αμερικανικό πρότυπο μονοκατοικίας Prefab Luxury Light Steel Frame House Modular
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
Σύγχρονες προκατασκευασμένες χαλυβουργικές καμπίνες ελαφρού μεγέθους: Ιδανικές για ξενοδοχεία θέρετρων και στούντιο κήπου
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Επικάλυψη τοίχων: | Πίνακας WPC, ξύλινη επένδυση σχεδιασμού |
| Συσκευή: | θέρετρο, ξενοδοχείο, διακοπές, Airbnb, ενοικίαση, διαμονή, μεταπώληση, κήπος |
ICC-ES Ελαφρύ Χάλυβα Κεφάλαια Σπίτι Συσκευές και Σχέδια Προσυσκευασμένα Σπίτια Χάλυβα Σπίτια
| Εσωτερική τοιχογραφική επιφάνεια (ξηρή περιοχή): | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
|---|---|
| Κάτω από το ισόγειο (εάν υπάρχει): | Φύλλο CFC 15mm |
| Πίνακας οροφής: | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
Υψηλής ποιότητας προετοιμασμένη σάντουιτς οικία δομή από χάλυβα προετοιμασμένη μονάδα ξενοδοχείου
| Product name: | Luxury Prefab Hotel |
|---|---|
| Use: | Hotel, Holiday House |
| Frame material: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
Μονάδα Ξενοδοχείου Modular Luxury, καμπίνα κατασκήνωσης, Προκατασκευασμένο σπίτι με ελαφρύ ατσάλινο σκελετό για διαβίωση
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | ζευκτόν στεγών, δοκός πατωμάτων, δομή τοίχων |
|---|---|
| Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη: | πίνακας 15mm OSB |
| Κεραμίδες οροφής: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής 0.5mm Colorbond |
Αμερικανικό πρότυπο μονοκατοικίας Prefab Luxury Light Steel Frame House Modular
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |

