Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ steel frame buildings ] αγώνας 1016 προϊόντα.
Αυστραλιανό πρότυπο γυαλί παράθυρα μέταλλο πόρτα ασφαλείας φωτεινή χάλυβα δομή προετοιμασμένα σπίτια
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ανοικτή AS4600 Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Modular Σπίτια Προετοιμασμένα Σπίτια Για Μοντέρνα Βίλα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Πράσινα μορφωματικά σπίτια/προκατασκευασμένη χάλυβας κατασκευή βιλών με το υλικό μόνωσης στα πρότυπα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Προσυσκευασμένα Διαμερίσματα Γρήγορη κατασκευή Σπίτια προς ενοικίαση
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/τσιμέντο ινών |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
ΕΕ/ΗΠΑ/NZ/AU Πρότυπο Οικονομικό χαμηλού κόστους Σύγχρονο προετοιμασμένο ατσάλινο βουνγκάλο νερού
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Περίπτερο, Περίπτερο, Γραφείο, Κατάστημα, Βίλα, Εργαστήριο, Φυτό |
|---|---|
| Σχεδιασμός: | διαθέσιμο σχέδιο πελάτη |
| Υλικό τοίχου: | Επιτροπή ALC/πίνακας τσιμέντου cladding+gypsum ινών |
Σταθερά προκατασκευασμένα οικιστικά κτίρια με ελαφριά χάλυβα σπίτια
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προσυσκευασμένο Σπίτι Σετ Χάλυβα Προσυσκευασμένο Σπίτι Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα
| Τύπος: | Οικονομική ανάπτυξη κατοικίας, Αιτήσεις για Εμπορική Βιομηχανική Κατασκευή |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
EU/AU/NZ/USA ελαφριά βίλα πολυτέλειας χάλυβα πλαισιώνοντας προκατασκευασμένη
| Χρήση: | Βίλα, Σπίτι, Ξενοδοχείο |
|---|---|
| Χρώμα: | το κόκκινο |
| Μέγεθος: | Τυποποιημένο ή προσαρμοσμένο |
Ενεργειακή εξοικονόμηση Προσυσκευασμένα 2 ορόφους βίλα Ελαφρύ χάλυβα Προσυσκευασμένα κτίρια Σύγχρονη διαβίωση
| Εξωτερικός τοίχος: | Πλαίσιο από κορτένιο χάλυβα 0,75 mm, φινίρισμα mgo |
|---|---|
| φινίρισμα στέγης: | Glav.alu. κυματοειδές φύλλο, χρωματικός δεσμός |
| Εσωτερικός τοίχος: | τοίχος-12mm Mgo.Flush finsh |
Ζεστή πώληση Γρήγορη και εύκολη κατασκευή Ελαφρύ σύστημα χάλυβα Ανθεκτικό σπίτι Βίλα έτοιμη για αποστολή
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| μόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |

