Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ booths garden studios ] αγώνας 26 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο ξύλινο κινητό προκατασκευασμένο στούντιο κήπου | Καμπίνα ελαφρού χαλύβδινου σκελετού
| Κύριο υλικό: | Κατασκευή από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος: | σχεδόν κανένας περιορισμός |
| Σχέδιο: | Σχεδιασμός πελατών Avaliable |
AS / NZS Lgs Φραματισμός Prefab Κήπος Στούντιο ξύλινο σπίτι Kit με WPC τοίχο επένδυση
| Μέγεθος: | σχεδόν κανένας περιορισμός |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | κιτ ξύλινου σπιτιού |
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Περίπτερο, Περίπτερο, Γραφείο, Κατάστημα, Βίλα, Εργαστήριο, Φυτό |
Προσυσκευασμένο ελαφρύ σιδηροτροχικό πλαίσιο Κήπος Στούντιο Σπίτι Πρότυπο ISO
| Μέγεθος: | σχεδόν κανένας περιορισμός |
|---|---|
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Περίπτερο, Περίπτερο, Γραφείο, Κατάστημα, Βίλα, Εργαστήριο, Φυτό |
| Σχεδιασμός: | διαθέσιμο σχέδιο πελάτη |
Υψηλής ποιότητας μίνι ξενοδοχείο προκατασκευασμένο σπίτι Bungalow με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο AS / NS σχεδιασμός
| Στέγαση: | Πάνελ σάντουιτς EPS/στέγη από χάλυβα/άσφαλτο |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ σάντουιτς EPS/στέγη από χάλυβα/άσφαλτο |
Μορφωματική σύγχρονη μορφωματική μόνωση μαλλιού γυαλιού εγχώριας υψηλής επίδοσης
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
Σύγχρονη Προκατασκευασμένη Οικία με Στέγη Granny Flat, Προκατασκευασμένα Σπίτια Πυράντοχα Κινητά Σπίτια
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,95mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Μόνωση: | R3,5 υαλοβάμβακας |
| Ceiling material: | MGOboard/ Gypsum board+others |
Πάνελ οροφής PVC αρθρωτή μονάδα καμπίνας / Προκατασκευασμένο σπίτι με συρόμενες πόρτες αλουμινίου
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Φωτισμός: | C.E, AS/NZS, τυπικό φως UL ή άλλα |
| Υψόμετρο: | Πάνελ οροφής PVC |
Προσυσκευασμένο ξύλινο σπιτικό θόλο: Μια δροσερή καμπίνα για το Airbnb
| Εξωτερική πόρτα: | Συρόμενες πόρτες αλουμινίου |
|---|---|
| Φωτισμός: | CE, AS/NZS, UL Standard Light ή άλλα |
| Οροφή: | Πάνελ οροφής PVC |
Μοντυλικά κτίρια Προετοιμασμένα σπίτια Επεκτάσιμο δοχείο Ελαφρύ μέτρο Χάλυβα Βίλα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Ανώτατο υλικό: | MGOboard/γύψος board+others |
Εξαρτήσεων μορφής χάλυβα ανώτατη επιτροπή PVC σπιτιών εγχώριων Prefab σοφιτών πλαισίων Prefab μορφωματική
| Εξωτερική Πόρτα: | Συρόμενες πόρτες αλουμινίου |
|---|---|
| Φωτισμός: | C.E, AS/NZS, τυπικό φως UL ή άλλα |
| Οροφή: | Πάνελ οροφής PVC |

