Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ booths garden studios ] αγώνας 26 προϊόντα.
Μοντέρνο ελαφρύ ατσάλι Προκατασκευασμένο Μικρό Κήπος Στούντιο Θέρετρο Σπίτι Ξενοδοχείο Καμπίνα Ξενοδοχειακή Μονάδα
| παράθυρο: | Παράθυρο αργιλίου |
|---|---|
| Στέγαση: | φύλλο χρώματος |
| Χρήση: | διακοπές/θέρετρο |
Ελαφρύ σπίτι δέντρων στούντιο εγχώριων Prefab κήπων θόλων δομών χάλυβα μετρητών
| Use: | Hotel, House, Kiosk,Booth, Office, Shop, Villa, Workshop,Plant |
|---|---|
| design: | customer design avaliable |
| color: | almost any wooden color |
Πωλείται προετοιμασμένη φωτεινή ατσάλινη θήκη
| Μεταχειρισμένος: | Ζώντας για το fravel |
|---|---|
| Οροφή: | Πάνελ οροφής PVC |
| Παρκέ: | Ξύλινο ή μπαμπού δάπεδο |
Γρήγορα συγκεντρώστε το μορφωματικό στούντιο κήπων διακοπών ξύλινο κατ' οίκον προκατασκευασμένο μακράς διαρκείας
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
|---|---|
| Roof: | EPS sandwich panel/steel roofing/asphalt |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
Ενεργειακά αποδοτικό προετοιμασμένο κήπο στούντιο: Μοδική ξύλινη κατοικία για διακοπές
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ηχομόνωση Prefab Garden Studio Light Gauge Steel Structure Καθαριστήρια Πλυντήριο Κήπος Studio
| Frame material: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fiber cement |
| Μόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ελαφρύς μεγέθους χάλυβα κατασκευασμένο προπαρασκευασμένο κήπο στούντιο και αποθήκη: προπαρασκευασμένα ξύλινα μπάνγκαλο
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας σάντουιτς από EPS/κατάστρωση από χάλυβα/ασφάλτο |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
| Υψόμετρο: | MGOboard/γύψος board+others |
Προσυσκευασμένο σπίτι Προσυσκευασμένο σπίτι Προσυσκευασμένο κήπο στούντιο με αποθήκευση ελαφρού χάλυβα
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Ανώτατο υλικό: | MGOboard/γύψος board+others |
Ελαφρύ χάλυβα πλαισίων συστημάτων προτύπων σπίτι δέντρων στούντιο κήπων της Αυστραλίας Prefab
| Use: | Office,House,Hotel,Villa,Shop |
|---|---|
| Size: | optional |
| Material: | Sandwich Panel,Steel,PVC/sandwich panel /Steel |
Prefab θόλος θόλων Geo εγχώριων πράσινος θόλων θόλων στούντιο κήπων προσιτός για την πώληση
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Περίπτερο, Περίπτερο, Γραφείο, Κατάστημα, Βίλα, Εργαστήριο, Φυτό |
|---|---|
| Σχεδιασμός: | διαθέσιμο σχέδιο πελάτη |
| Χρώμα: | σχεδόν οποιοδήποτε ξύλινο χρώμα |

