Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ contemporary modular homes ] αγώνας 212 προϊόντα.
Προκατασκευασμένη Βίλα με Ελαφρύ Χαλύβδινο Σκελετό & Κιτ Μονάδων Σπιτιών για την Ουρουγουάη | Ανθεκτικά & Προσαρμόσιμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Προετοιμασμένο σπίτι ξύλινο σχεδιασμό ανθεκτικό στον κυκλώνα μπουγκάλο μονωτικό σπίτι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Προκατασκευασμένη Βίλα με Ελαφρύ Χαλύβδινο Σκελετό & Κιτ Μονάδων Σπιτιών για την Ουρουγουάη | Ανθεκτικά & Προσαρμόσιμα
| Υλικό πλαισίου: | σπίτι από ελαφρύ ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερική καλωδίωση: | Πίνακα ALC 50 mm/πλακέτα WPC |
| Μόνωση: | γυάλινο μαλλί EPS |
Προσυσκευασμένα σπίτια φωτεινής κλίμακας Chico Cabin Hotel Unit Μονουλικές κατοικίες και τιμές
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Προκατασκευασμένο Μοντέρνο Ξύλινο Σπίτι Σχεδιασμού Α-Frame Κιτ Σπιτιών Για Airbnb
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Αμερικανικό πρότυπο μονοκατοικίας Prefab Luxury Light Steel Frame House Modular
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
Κρύο σχηματισμό Σιδηρουργική δομή Ελαφρύ σιδηρουργικό πλαίσιο Προσυσκευασμένη βίλα Σήμερα σπίτια σχεδιασμού
| Τύπος: | Προετοιμασμένο σπίτι βίλα |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Οικολογικό Μονοκατοικία Μοντέρνα Προκατασκευασμένα Σπίτια από Ελαφρύ Χάλυβα
| Υλικό: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Γραφείο, Κατάστημα, Βίλα |
| Υλικά τοίχου: | Πάνελ ALC/επένδυση από τσιμέντο με ίνες+σανίδα MGO/γυψοσανίδα |
Βίλα Προκατασκευασμένου Σπιτιού Υψηλής Ποιότητας με Ελαφρύ Χαλύβδινο Σκελετό Πενταόροφα Σπίτια με AS/US
| Υλικό πλαισίου: | Πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα 0,75mm/0,95mm/1,15mm |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC, ινοσανίδα από τσιμέντο, πάνελ hebel, πάνελ σάντουιτς από τσιμέντο EPS |
| Μόνωση: | Γυαλοβάμβακας/πετροβάμβακας/EPS/XPS/Αφρός PU |
AS Ελαφρύ Χάλυβα Προσυσκευασμένο Σπίτι Διαμέρισμα Χτισμένο Με Πρότυπο ΗΠΑ
| Ονομα: | Προκατασκευασμένα σπίτια |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |

