Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ contemporary modular homes ] αγώνας 215 προϊόντα.
Οικονομικά Προκατασκευασμένα Μονοκατοικίες Μπανγκαλόου, Σύγχρονη Προκατασκευασμένη Οικία για Οικογένεια
| Κύρια Δομή: | Κύρια Δομή |
|---|---|
| Υλικό τοίχου: | Alc panel/επένδυση από τσιμέντο με ίνες+σανίδα MGO/γυψοσανίδα |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Πιστοποίηση ICC-ES Πολυτελής Μονοκατοικία Modular Σύγχρονο Προκατασκευασμένο Κιτ Ελαφρού Χάλυβα
| Τύπος: | Προκατασκευασμένη βίλα |
|---|---|
| Υδραυλικά: | Σωλήνες τροφοδοσίας νερού, σωλήνες σήμανσης |
| Μόνωση: | Θερμομόνωση υψηλής απόδοσης |
Ελαφρύ Χάλυβα Prefab Villa Δύο ορόφους Σπίτια Morden Design Ανθεκτικές σε τυφώνες Σπίτια
| Τύπος: | Μονή οικογενειακών κατοικιών |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Ελαφρύ Χάλυβα Κινητό Σύγχρονο Κωνσταντινούπολη Σπίτια Προσυσκευασμένα Σπίτια Λευκό Ένα στρώμα Σπίτι
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Προκατασκευασμένο Ατσάλινο Μονάδατικό Σπίτι Ξύλινο Μπανγκαλόου Με Ελαφρύ Ατσάλινο Σκελετό Ένα Σπίτι Για Διακοπές
| Πόρτες: | Πύλες από γυαλί |
|---|---|
| Παρκέ: | 18 mm φύλλο CFC |
| Οροφής: | Πίνακας ενσωματωμένου πίνακα τοίχου/γύψου |
AS4600 Σύγχρονα προετοιμασμένα διαμορφωτικά σπίτια για μικροσκοπικά σπίτια έτοιμα για αποστολή
| Ετικέτα: | ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΥΛΙΟ |
|---|---|
| Ονομασία: | Κουίνσλαντ |
| μέγεθος: | 2.35*8m |
Μοντωπικά σπίτια προετοιμασμένα σπίτια κατασκευές από ελαφρύ χάλυβα διαμερίσματα με αυστραλιανό στένερ
| Τύπος: | Σπίτι 6 τετράγωνων στην Αυστραλία |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Batten 22mm |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
ΗΠΑ / ΝZ / AU Πρότυπο Νέο Φανσάζιο Μοδατόμορφο Σπίτι Μικρό Σπίτι Με ρυμουλκούμενο Με Ελαφρύ Ατσάλι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
AS/NS Ελαφριά δομή από χάλυβα, Προετοιμασμένα σπίτια μπάνγκαλοου, Μονουλικές κατοικίες βίλα
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Διπλό γκαράζ Μπάνγκαλο Modular Σπίτια Ανθεκτικότητα στο χιόνι, ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο, προετοιμασμένα τοίχοι
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

