Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ contemporary prefab homes ] αγώνας 293 προϊόντα.
Σχεδιασμός μικρού σπιτιού Αειφόρος Αποχώρηση Προσυσκευασμένο Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Σπίτι Κήπος στούντιο
| Δομή: | Ζευκτόν στεγών AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πλαστική σύνθετη επιτροπή αλουμινίου |
| Χρώμα: | Μπλε 02 έλλειψης |
AS/NZS/USA Standard Luxury Prefab Villa Or Office - Ελαφρύ σιδηροδρομικό εξοπλισμό
| Σιδηρουργικό πλαίσιο: | Πλαίσιο τοίχου, δοκός οροφής, σύστημα υποδαπέδου (αν υπάρχει) |
|---|---|
| Εξωτ. επένδυση τοίχων: | Επένδυση WPC |
| Βασική μόνωση: | Υαλοβάμβακας R2.5 |
AS/US Ελαφρύ χάλυβα δομή πλαισίου Προσυσκευασμένη βίλα εξοικονόμηση ενέργειας μοντέρνα μοντέρνα σπίτια
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Προετοιμασμένο Μπάνγκαλοου
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Αυστραλία Standard Luxury Prefab Steel Structure Villa / Prefab Modular House ICC EN-1090 Ηλεκτρονική συσκευή κατασκευής κτιρίων από χάλυβα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Prefab κινητά Prefab μορφωματικά σπίτια πλαισίων σπιτιών/χάλυβα καμπινών για το σπίτι φρουράς
| Υλικό πλαισίων: | 0,75 πλαίσιο χάλυβα mm/0.95 mm/1.15 χιλ. με το επίστρωμα ψευδάργυρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50 πίνακας χιλ. ALC panel/WPC/τσιμέντο ινών |
| Μόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Εξοικονόμηση ενέργειας Προετοιμασμένη κατοικία Χάλυβα οικία
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Πάνελ σάντουιτς |
| Πόρτα: | πόρτα ασφαλείας χάλυβα |
Έτοιμο Προετοιμασμένο Σπίτι. 4 υπνοδωμάτια Μοδικά Σπίτια.
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
Ενεργειακή εξοικονόμηση Προετοιμασμένη μεμονωμένη οικία
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
|---|---|
| Γεωργία: | Λαμινοποιημένο/ξύλινο/τρίχωμα |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
Ανθεκτική Prefab βιλών ενέργεια σπιτιών πολυτέλειας Prefab - αυστραλιανά πρότυπα αποταμίευσης
| Καταλύματα: | Πίνακας σάντουιτς από EPS/κατάστρωση από χάλυβα/ασφάλτο |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
| Γεωργία: | Λαμινοποιημένο/ξύλινο/τρίχωμα |

