Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ contemporary prefab homes ] αγώνας 293 προϊόντα.
Εξοικονόμηση Ενέργειας Προκατασκευασμένα Μονοκατοικίες Μονάδων Προσαρμοσμένα Δομικά Υλικά Φτηνά
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-45days |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, D/P, OA |
Σεισμού ανθεκτικό Prefab προκατασκευασμένο βίλα πολυτέλειας σπίτι πλαισίων χάλυβα βιλών ελαφρύ
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
ΣΟ χάλυβα εύθυμο Prefab σπίτι βιλών δομών Prefab με την ανώτατη επιτροπή PVC
| Εξωτερική Πόρτα: | Συρόμενες πόρτες αλουμινίου |
|---|---|
| Φωτισμός: | Δοκιμαστικό σήμα |
| Υψόμετρο: | Πάνελ οροφής PVC |
Στέγαση Βίλα Προσυσκευασμένο Χάλυβα Σπίτι Ελαφρύ Χάλυβα Σύστημα δομής Μονουλικού Σπίτι Αυστραλία Πρότυπο
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Προκατασκευασμένο Σπίτι από Ελαφρύ Χάλυβα, Γραφεία, Καταλύματα, Όλα Περιλαμβάνονται, Θέρετρα Μπανγκαλόου, Apple House
| Πλαίσιο τοίχου: | ΑZ150 G550 Χάλυβα επικαλυμμένο με ψευδάργυρο και αλουμίνιο 0,75 mm |
|---|---|
| Εσωτερικό πάνελ τοίχου (υγρή περιοχή): | Φύλλο CFC 9mm/ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
| Γεωργία για το ισόγειο (αδάκινη περιοχή): | Γεωργία SPC 8 mm |
Προκατασκευασμένη Βίλα με Ελαφρύ Χαλύβδινο Σκελετό & Κιτ Μονάδων Σπιτιών για την Ουρουγουάη | Ανθεκτικά & Προσαρμόσιμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Λευκό φως χάλυβα προετοιμασμένη βίλα βίλα σπίτια με σχεδιασμό σκελετού του σπιτιού ICC EN-1090
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ενέργεια - προκατασκευασμένη αποταμίευση βίλα δομών χάλυβα, σύγχρονη Prefab βίλα για την οικογένεια
| Υλικό πλαισίου: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο γρήγορη συναρμολόγηση ανθεκτικό στον άνεμο προετοιμασμένη πολυτελή βίλα κιτ
| Υλικό: | Ελαφρύ ατσάλι |
|---|---|
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι |
| Πύλη: | Ατσάλινη Πόρτα Ασφαλείας |
Γρήγορης Κατασκευής Προκατασκευασμένες Βίλες: Σχεδιασμένες με Χάλυβα Bluescope σύμφωνα με τα Αυστραλιανά Πρότυπα
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

