Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ emergency housing shelter ] αγώνας 39 προϊόντα.
Προσυσκευασμένο Μονουλικό Σπίτι Κινητό Νοσοκομείο Πεδίου Καταφύγιο Καταλύματα Έκτακτης Ανάγκης για την περιοχή καταστροφής
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Πάνελ σάντουιτς, ατσάλι |
| Ονομασία προϊόντος: | φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης |
Μοντυλικά σπίτια προετοιμασμένα αναδιπλούμενα δοχεία 20ft 40ft για προσιτό υπόστεγο έκτακτης ανάγκης
| Μοντέλο: | Fc-01 |
|---|---|
| Δομή: | Γαλβανισμένος τετραγωνικός σωλήνας 40*40 |
| Purlin πλαισίων: | Γαλβανισμένο RHS 40*40 |
Ελαφριά χάλυβα Prefab νέα κατασκευασμένα σπίτια σπιτιών πλαισίων κινητά για το επίπεδο γιαγιάδων
| Σύστημα υποδαπέδου (αν υπάρχει): | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm AZ150 G550 |
|---|---|
| Εξωτ. επένδυση τοίχων: | Επένδυση WPC |
| Φινίρισμα εσωτερικού τοίχου: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Φορητό νοσοκομείο εκστρατείας: Άσπρο ελαφρύ καταφύγιο ζευκτόντων χάλυβα μετρητών για τη επείγουσα απάντηση
| Μεταχειρισμένος: | Η γιαγιά μου είναι στο διαμέρισμα. |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος, άσπρος |
| Χρήση: | Γραφείο, Σπίτι |
Νοσοκομειακές & Φοιτητικές Μονοκατοικίες: Προσαρμοσμένα Δωμάτια από Ενισχυμένα Πάνελ Σάντουιτς
| Χρώμα: | προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Μέγεθος: | τυπική ή προσαρμοσμένη |
| Υλικό: | Πλαίσιο σάντουιτς |
Φτηνό 20FT 40FT Prefab πτυσσόμενο επίπεδο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων πακέτων μορφωματικό διπλώνοντας ως υπόστεγο έκτακτης ανάγκης
| Τύπος: | Προκατασκευασμένο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων |
|---|---|
| Δομή: | Γαλβανισμένος τετραγωνικός σωλήνας 40*40 |
| Purlin πλαισίων: | Γαλβανισμένο RHS 40*40 |
Σύνθετα Πάνελ Απομόνωσης Θάλαμοι Κινητού Νοσοκομείου Πεδίου Προσαρμοσμένο Μονάδα Σπίτι
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος: | Τυποποιημένο ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό: | Πλαίσιο σάντουιτς |
Αυστραλιανά Ελαφριά Σπίτια από Ελαφρύ Ατσάλινο Σκελετό, Γρήγορης Συναρμολόγησης Καταφύγια Έκτακτης Ανάγκης
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Υλικό οροφής: | Πλακέτα MGO/ Γυψοσανίδα+άλλες |
Prefabricated houses with light gauge steel frames, Hawaii holiday cabins for resort hotels
| Υλικό πλαισίου: | Πλαίσιο από χάλυβα |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας σάντουιτς EPS |
| Μονωτικό υλικό: | Πίνακας σάντουιτς EPS |
Αναπτυσσόμενο φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης, ελαφρύ χάλυβα αναδιπλούμενο σπίτι γιαγιά διαμέρισμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |

