Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ emergency housing shelter ] αγώνας 39 προϊόντα.
Βαθιά μπλε μέτρηση θερμοκρασίας Απολύμανση αποστείρωση χεριών Ευφυής αντιεπιδημική μηχανή
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| εφαρμογή: | Μέτρηση θερμοκρασίας, απολύμανση |
| Κύριο υλικό: | Ελαφρύ ατσάλι |
Προπαρασκευασμένα κινητά σπίτια φθηνά κατασκευασμένα σπίτια γιαγιά διαμερίσματα
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση WPC |
|---|---|
| Εσωτερικός πίνακας τοίχων: | Πίνακας ενσωματωμένου πίνακα τοίχου/γύψου |
| Πάτωμα: | 9mm πλαστικοποιημένο δάπεδο |
Προκατασκευασμένο Αρθρωτό Σπίτι Αυστραλίας/Νέας Ζηλανδίας, Ελαφρύς Χαλύβδινος Σκελετός, Αναδιπλούμενο Σπίτι, Βοηθητικό Κατάλυμα
| Υλικό πλαισίου: | Πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
| Πάτωμα: | Laminate/ξύλινο/πλακάκι |
Μεταλλική Απομόνωση Σπίτι Κινητό Σπίτι Πεδίου Σε γρήγορη συναρμολόγηση Λευκό χρώμα Κατώτατο κόστος Προετοιμασμένο σπίτι
| Χρώμα: | Λευκό |
|---|---|
| χρήση: | Γραφείο, Σπίτι |
| Ονομα: | Νοσοκομείο Πεδίου |
Ελαφρύ Χάλυβα Prefab Σπίτι Αυστραλία Σπίτι γιαγιάς Γρήγορη κατασκευή Σύγχρονα σπίτια
| Τύπος: | Πτυσσόμενο σπίτι |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Μικρό εργοστάσιο άμεση σύγχρονη προκατασκευασμένη ελαφριά κλίμακα χάλυβα πάρκο σπιτιού Μονουλικές οικίες κιτ
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm ατσάλινο πλαίσιο |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC/WPC 100 ή 50 mm |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ηθοποιός Τιμή Σύγχρονη Prefab κινητά σπίτια
| Πλαίσιο τοίχου: | AZ150 G550 Light Steel 0,75mm |
|---|---|
| Εξωτ. επένδυση τοίχων: | Επένδυση WPC |
| Φινίρισμα εσωτερικού χώρου: | ενσωματωμένος πίνακας τοίχων |
Prefab νέα κατασκευασμένα σπίτια τροχόσπιτων για το επίπεδο γιαγιάδων
| Εξωτ. επένδυση τοίχων: | Επένδυση WPC |
|---|---|
| Εσωτερική επιτροπή τοίχων (ξηρά περιοχή): | Ενσωματωμένοι επιτροπή τοίχων/πίνακας γύψου |
| Κάτω από το ισόγειο (εάν υπάρχει): | Φύλλο CFC 15mm |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Προετοιμασμένο Μπάνγκαλοου
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

