Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ light steel frame homes ] αγώνας 1182 προϊόντα.
Προσυσκευασμένο Μονουλικό Σπίτι Μικρό Σπίτι με τροχούς με ελαφρύ χάλυβα
| Δωμάτιο: | Ντους, τουαλέτα, σετ ματαιότητας |
|---|---|
| Λεπτομέρια: | Διπλό τζάμι Alum.Window |
| Εξωτερικός τοίχος: | Μεταλλική πλακέτα σάντουιτς 16 mm |
Kompaktni montažni hotel i bungalov na vodi – kuća od lakog čelika po mjeri
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
Ελαφριά χάλυβα δομή Φρέμα σπίτια αναδιπλώσιμα σπίτι 2 υπνοδωμάτια εύκολο στη συναρμολόγηση
| Frame material: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | Colorbond cladding/100 or 50mm ALC panel/WPC board/fiber cement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Κινητή Προσυσκευασμένη 2 ορόφους Μονουλικές Σπίτια Διαμέρισμα προς πώληση
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προσαρμόσιμη προκατασκευασμένη βίλα με δομή φωτεινής ατσάλινης πλακέτας
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Προσυσκευασμένο Ελαφρύ Σιδηροδρομικό Κτίριο Φρέμας ολοκαίνουργια μονάδα ξενοδοχείου Μικρό Σπίτι Μονουλογικό Σπίτι
| Πλαίσιο τοίχων: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm AZ150 G550 |
|---|---|
| Εσωτερικό πάνελ τοίχου (υγρή περιοχή): | Φύλλο CFC 9mm/ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
| Δάπεδο για το ισόγειο (υγρή περιοχή): | βινυλίου δάπεδο 1.5mm/κεραμικό κεραμίδι |
Prefab στούντιο κήπων με τις ελαφριές εξαρτήσεις σπιτιών πλαισίων χάλυβα αποθήκευσης
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Roof truss: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
| ubfloor system (if any): | RHS & AZ150 light steel/light teel joit |
Στυλάτο και λειτουργικό εξωτερικό χώρο Λύση Ελαφρύ χάλυβα Φρέμα πάνω από το νερό BungalowΕλαφρύ χάλυβα Φρέμα πάνω από το νερό
| Δομή: | Ελαφριά δομή χάλυβα |
|---|---|
| Κάλυψη: | Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη |
| Εξωτερική επένδυση τοίχων: | Επιτροπή ALC |
Προετοιμασμένη δομή από ελαφρύ χάλυβα
| Δομή: | Ελαφριά δομή χάλυβα |
|---|---|
| Πίνακας λωρίδων: | Πίνακας λωρίδων χάλυβα |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας τοίχου WPC |
Ελαφρύ χάλυβα Φάραγμα Προσχηματισμένα διαμερίσματα για την επαναπροσδιορισμό της κατασκευαστικής βιομηχανίας
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | πίνακας 15mm OSB |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |

