Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ light steel frame homes ] αγώνας 1182 προϊόντα.
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Κήπος Στούντιο Σπίτι.
| Πλαίσιο τοίχου: | AZ150 G550 Light Steel 0,75mm |
|---|---|
| Εξωτ. επένδυση τοίχων: | Επένδυση WPC |
| Εσωτερικός πίνακας τοίχου (ξηρή περιοχή): | Πίνακας ενσωματωμένου πίνακα τοίχου/γύψου |
Ελαφρύ μικροσκοπικό σπίτι πλαισίων χάλυβα στις ρόδες με το ρυμουλκό για Airbnb
| Insulation: | Glass Wool And PU Cladding |
|---|---|
| Size: | 2.4m*7.8m |
| Windows: | Double-glazed Alu. Windows |
Σύγχρονη Προκατασκευασμένη Βίλα Κατασκευασμένο Σπίτι Προκατασκευασμένο Κτίριο Οικίας από Ελαφρύ Χαλύβδινο Πλαίσιο
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Προσυσκευασμένο σπίτι 2 ορόφων με μεγάλα παράθυρα
| Ονομα: | Βίλα της Ασίζης |
|---|---|
| Χρώμα: | Το χρώμα του ελαφρού χάλυβα |
| Εφαρμογή: | Αρχιτεκτονική κατοικίας |
Προπαρασκευασμένα μοντέρνα κινητά σπίτια
| Πλαίσιο τοίχων: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm AZ150 G550 |
|---|---|
| Βασική μόνωση: | Υαλοβάμβακας R2.5 |
| Φινίρισμα εσωτερικού τοίχου: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Modular Tiny House On Wheels | Αυστραλιανό Πρότυπο Προκατασκευασμένο Σπίτι με Ελαφρύ Χαλύβδινο Πλαίσιο
| Υπνοδωμάτιο: | Συμπεριλαμβάνω |
|---|---|
| Πόρτα_TYPE: | Μαγνητόξυλο/υαλοπλαστική |
| Εσωτερική επένδυση τοίχου: | ενσωματωμένος πίνακας τοίχων |
Μοντυλικό Προετοιμασμένο Σπίτι ∆ Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Καμπινγκ Καμπίνα Με Υψηλής Ποιότητας Χτιστικά Υλικά
| Υλικό: | Ξυλεία υψηλής ποιότητας |
|---|---|
| Τύπος παραθύρου: | Μεγάλα πανοραμικά παράθυρα |
| Ηλεκτρικά καλώδια: | Συμπεριλαμβανομένος |
Προκατασκευασμένα Σπίτια Ελαφρού Χάλυβα – Αρθρωτά Μπανγκαλόου, Αναδιπλούμενα Σπίτια, Σπίτια για Γονείς & Βοηθητικές Μονάδες Διαμονής (ADUs)
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
4 υπνοδωμάτια μοντέρνα διώροφα μοντέρνα σπίτια ελαφρύ χάλυβα Φρέμα προφab Για την οικογενειακή ζωή
| Κοιμάται.: | 4 υπνοδωμάτια |
|---|---|
| ΔΟΜΑΣΙΑ: | Ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | πολιτιστική πέτρα |
Τιμή εργοστασίου ελαφριάς χαλύβδινης κατασκευής ADU | Σύγχρονο προκατασκευασμένο κινητό σπίτι για ηλικιωμένους
| Πλαίσιο τοίχου: | AZ150 G550 Light Steel 0,75mm |
|---|---|
| Σύστημα δαπέδου: | Κάτω από το ισόγειο |
| Οροφής: | Πίνακας ενσωματωμένου πίνακα τοίχου/γύψου |

