Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ light steel prefab tiny cabins ] αγώνας 94 προϊόντα.
Καμπίνα πολυτελείας με σχεδιασμό φωτεινής ατσάλινης πλακέτας, προετοιμασμένη μονάδα ξενοδοχείου Μικρά μονωτικά σπίτια
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 7,*3,4μ |
| Πόρτα: | Διπλή γυάλινη PVC συρόμενη πόρτα |
Prefab ξενοδοχείων μονάδων ελαφριά χάλυβα σπιτιών πλαισιώνοντας σχεδίου μικροσκοπικά σπίτια εξαρτήσεων κτηρίου φορητά
| Structure: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm roof truss |
|---|---|
| Exterior wall reinforcing layer: | 15mm OSB Board |
| Ceiling: | 22mm Batten |
Προσυσκευασμένο Ελαφρύ Σιδηροδρομικό Κτίριο Φρέμας ολοκαίνουργια μονάδα ξενοδοχείου Μικρό Σπίτι Μονουλογικό Σπίτι
| Πλαίσιο τοίχων: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm AZ150 G550 |
|---|---|
| Εσωτερικό πάνελ τοίχου (υγρή περιοχή): | Φύλλο CFC 9mm/ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
| Δάπεδο για το ισόγειο (υγρή περιοχή): | βινυλίου δάπεδο 1.5mm/κεραμικό κεραμίδι |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Κήπος Στούντιο Σπίτι.
| Πλαίσιο τοίχου: | AZ150 G550 Light Steel 0,75mm |
|---|---|
| Εξωτ. επένδυση τοίχων: | Επένδυση WPC |
| Εσωτερικός πίνακας τοίχου (ξηρή περιοχή): | Πίνακας ενσωματωμένου πίνακα τοίχου/γύψου |
Μοντωματικά, ελαφριά χάλυβα, μοντέρνα, προκατασκευασμένα σπίτια, στρογγυλά, προκατασκευασμένα σπίτια, θόλο, ξενοδοχείο
| Δομή: | Δοκός πατωμάτων χάλυβα AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη: | 15 χιλιοστά OSB πίνακα |
| Κεραμίδες οροφής: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής 0.5mm Colorbond |
AS/NZS/USA Standard Σύγχρονο προκατασκευασμένο μικρό σπίτι - Μικρό μονωτικό σπίτι
| Επιχείρηση: | Επιτρέπει τη γρήγορη δημιουργία χώρου διαβίωσης |
|---|---|
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | Δοκός πατωμάτων χάλυβα AS1397 G550 Z275 0.95mm |
| Κάλυψη: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής 0.5mm Colorbond |
Λούξυ Διαστημική ΚάψουλαΜικροσκοπικό Σπίτι Με Τροχούς Προσαρμοσμένο Ελαφρύ Σιδηροδρομικό Κτίριο
| Πλαίσιο: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm Δομή τοίχου |
|---|---|
| Σασί:: | Προσαρμοσμένο |
| Εξωτερικός τοίχος: | Σύνθετο Πάνελ Αλουμινίου |
Προσαρμοσμένη Διαστημική Κάψουλα Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Σπίτι Glacier Ξενοδοχείο Ιδανικό για οικολογικά φιλικές αποδράσεις
| Πλαίσιο: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm Δομή τοίχου |
|---|---|
| Πλαίσιο πλαισίου από βαρύ χάλυβα: | Πλαίσιο πλαισίου από βαρύ χάλυβα |
| Εξωτερικός τοίχος: | Σύνθετο Πάνελ Αλουμινίου |
Φθηνά Prefab Μικρά Σπίτια σε τροχούς προς πώληση με ελαφρύ σιδηροδρομικό πλαίσιο Prefab ξενοδοχειακές μονάδες
| Δωμάτιο: | Ντους / τουαλέτα / νεροχύτη |
|---|---|
| Ξηρό δάπεδο περιοχής: | MDF 9mm δάπεδο |
| Υψόμετρο: | <4μ |
Ως / Us Prefab μικροσκοπικά οικιακά κιτ σε ρυμουλκούμενο έτοιμο για αποστολή με μπάνιο
| δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |

