Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ light steel prefab tiny cabins ] αγώνας 94 προϊόντα.
Ελαφρύς Μεταλλικός Σκελετός Κινητό Καμπίνα Ξενοδοχείο Προκατασκευασμένο Θολωτό Σπίτι Ελαφρύς Μεταλλικός Κιτ Αρθρωτό Σπίτι
| χρήση: | Ξενοδοχείο, σπίτι, περίπτερο, περίπτερο, γραφείο, κατάστημα, βίλα, εργαστήριο, φυτό |
|---|---|
| Σχέδιο: | Σχεδιασμός πελατών Avaliable |
| Χρώμα: | Σχεδόν οποιοδήποτε ξύλινο χρώμα |
Υψηλής προσαρμοστικότητας ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο Modular Home Kits: Garden Studio και Cabin λύσεις
| Σιδηρουργικό πλαίσιο: | AZ150 G550 ελαφρύς χάλυβας |
|---|---|
| εσωτερικό πάνελ τοίχου: | Ενσωματωμένοι επιτροπή τοίχων/πίνακας γύψου |
| Κάτω από το ισόγειο (εάν υπάρχει): | Φύλλο CFC 15mm |
Ελαφρύ ατσάλινο πλαίσιο κινητό προκατασκευασμένο αρθρωτό σπίτι Γεωδαιτικός θόλος σπίτι Μπανγκαλόου Κιτ
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, σπίτι, περίπτερο, περίπτερο, γραφείο, κατάστημα, βίλα, εργαστήριο, φυτό |
|---|---|
| Σχέδιο: | Σχεδιαστής Deepblue |
| Χρώμα: | Σχεδόν οποιοδήποτε ξύλινο χρώμα |
Ο Prefab ελαφρύς χάλυβας μονάδων ξενοδοχείων χωρίζει κατά διαστήματα σπίτια τα μικροσκοπικά εγχώριων φορητά εξαρτήσεων πλαισίων
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Vapor barrier: | Normal Vapor barrier |
| Skirting: | 50mm High PVC Skirting/Plywood skirting |
Προσαρμοσμένες επιλογές Μικρά σπιτάκια με ρυμούλκηση Μικρά σπιτάκια με ρόδες
| Χρησιμοποιείται για: | Καμπίνα Airbnb |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Προσυσκευασμένο φωτεινό χάλυβα Φρέμα Σπίτι Ξενοδοχείων Μονάδες Lodges With Holiday Inn Newton Μοντυλικό Σπίτι
| Φωτισμός: | Προαιρετικό |
|---|---|
| Υλικό: | ΞΥΛΕΙΑ |
| Ονομασία προϊόντος: | Prefab στούντιο κήπων |
Προκατασκευασμένο Σπίτι από Ελαφρύ Χάλυβα, Γραφεία, Καταλύματα, Όλα Περιλαμβάνονται, Θέρετρα Μπανγκαλόου, Apple House
| Πλαίσιο τοίχου: | ΑZ150 G550 Χάλυβα επικαλυμμένο με ψευδάργυρο και αλουμίνιο 0,75 mm |
|---|---|
| Εσωτερικό πάνελ τοίχου (υγρή περιοχή): | Φύλλο CFC 9mm/ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
| Γεωργία για το ισόγειο (αδάκινη περιοχή): | Γεωργία SPC 8 mm |
Λοξοφόρες μονάδες προετοιμασμένων μοτέλ Μονουλούχα σπίτια με ελαφρύ χάλυβα
| Σχεδιασμός: | διαθέσιμο σχέδιο πελάτη |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Ασφαλές, ισχυρό και αντιτριβικό |
| Εξωτερικό σύστημα τοίχων: | Αλουμίνιο σύνθετο πάνελ |
Γεμάτα ξύλο σπίτια φορητές καμπίνες Μοντυλικά εξοχικά με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Προσυσκευασμένο Ελαφρύ Χάλυβα Διαστημικό Φρέμα Μικρό Κτίριο Φορητό Σπίτι με τροχούς
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| : | |
| : |

