Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modern modular homes ] αγώνας 435 προϊόντα.
Λοξοφόρα Προετοιμασμένα Μονουλικά Σπίτια με Ελαφρύ Σιδηροδρομικό Πλαισίο.
| Type: | Single Family Homes |
|---|---|
| Bedroom: | 3 Bedroom |
| Stye: | Mediterranean style |
Αυστραλιανό πρότυπο προκατασκευασμένο φωτεινό χάλυβα πλαίσιο μοντελοποιημένο σπίτι Κίνα Παναλισμένο σύστημα
| Σχέδιο: | Σύγχρονος |
|---|---|
| Στέγαση: | χαλύβδινη στέγη/άσφαλτο, ζευκτό, υαλοβάμβακας |
| Αντοχή: | Σχεδιασμένο για να αντέχει σε σεισμούς και ισχυρούς ανέμους |
Προσυσκευασμένα δοχεία σπίτι πολυτελές κτίριο ελαφρύ χάλυβα βίλα εξατομικευμένη σύγχρονη οικιακή συσκευασία με πάνελ
| Εξωτερική πόρτα: | Στυπτηρία. Πλαίσιο διπλών γυάλινων θυρών |
|---|---|
| Οροφής: | 35mm Batten |
| Prefab σπίτια: | 5 υπνοδωμάτια πολυτελή βίλα |
Υψηλής ποιότητας πολυτελές μονόκλινο σπίτι μεμονωμένης οικογένειας προετοιμασμένο σπίτι διαμέρισμα
| Τύπος: | Μοναδικό Οικογενειακό Σπίτι |
|---|---|
| Κοιμάται.: | 5 υπνοδωμάτιο |
| Στυλ: | Αμερικανικό στυλ |
Λούξυ Βίλα 2 ορόφων με μεταλλικό πλαίσιο Μοντυλικό σπίτι με 4 υπνοδωμάτια
| τύπος: | Μοναδικό Οικογενειακό Σπίτι |
|---|---|
| Κοιμάται.: | 4 υπνοδωμάτια |
| Γκαράζ: | 2 |
Προσυσκευασμένο Μονουλικό Σπίτι Μικρό Σπίτι με Δυμπλό Γυαλί Αλουμινίου
| Γεωργία: | MDF 9mm δάπεδο |
|---|---|
| Δωμάτιο: | Ντους, τουαλέτα, σετ ματαιότητας |
| Μέγεθος: | 2.35*7,8m |
Προετοιμασμένα σπίτια με προσιτές τιμές
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μεγάλη έπαυλη |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
ICC EN-1090 Προετοιμασμένα σπίτια Βίλες πολυτελείας Σύγχρονο προετοιμασμένο μοντέρνο εξοπλισμό σπιτιού
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μεγάλη έπαυλη |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
Προσυσκευασμένο Μονουλικό Σπίτι Μικρό Σπίτι με τροχούς με ελαφρύ χάλυβα
| Δωμάτιο: | Ντους, τουαλέτα, σετ ματαιότητας |
|---|---|
| Λεπτομέρια: | Διπλό τζάμι Alum.Window |
| Εξωτερικός τοίχος: | Μεταλλική πλακέτα σάντουιτς 16 mm |
Μοντωπικά σπίτια προετοιμασμένα σπίτια κατασκευές από ελαφρύ χάλυβα διαμερίσματα με αυστραλιανό στένερ
| Τύπος: | Σπίτι 6 τετράγωνων στην Αυστραλία |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Batten 22mm |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |

