Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modern modular homes ] αγώνας 440 προϊόντα.
Προσυσκευασμένο Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Μονουλογικό Σπίτι Σύγχρονο Κινητό Φόλνταμπ Σπίτι
| Υλικό πλαισίου: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση Colorbond/Πάνελ ALC 100 ή 50mm/πλακέτα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Ελαφρύ Χάλυβα Σύστημα Φρέμας Σύγχρονα Κινητά Σπίτια Μονουλάριο Προσυσκευασμένο Σπίτι Πλαστικό ADU
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση Colorbond/Πάνελ ALC 100 ή 50mm/πλακέτα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Έτοιμο τελειωμένο αρθρωτό σπίτι κουκέτα προς πώληση Αποστολή Προκατασκευασμένα σπίτια με κοντέινερ
| rame υλικό: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Υλικά οροφής: | Πλακέτα MGO/ Γυψοσανίδα+άλλες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Μονουλογικό Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Κιτ Σπίτι Prefab Κουτί Σώμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-45days |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, D/P, OA |
Αδιάβροχα οικία σε δοχεία
| Χρήση: | Σπίτι, Βίλα |
|---|---|
| χρώμα: | Πελάτης που γίνεται |
| Υλικό: | ελαφρύ χαλύβδινο πλαίσιο |
Σύγχρονο προφυλακτό μοντέρνο σπίτι πολυτελή τροχόσπιτο μικροσκοπικό σπίτι με τροχούς που αποστέλλεται από 40 FR εμπορευματοκιβώτιο
| Εφαρμογή: | Σπίτι, Ξενοδοχείο |
|---|---|
| Συγκρότηση: | Δεν χρειάζεται εγκατάσταση |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | Επιλογές |
Μονουλικές κατοικίες Πρωτοποριακές κατασκευές από ελαφρύ χάλυβα για προετοιμασμένα διαμερίσματα
| Τύπος: | Διαμέρισμα 2ου ορόφου. |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Batten 22mm |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Εθνικό / Εθνικό / Αμερικανικό Πρότυπο Προσχηματισμένο Κτίριο Μονουλικές Οικίες Προσχηματισμένο Σπίτι Ελαφριά δομή από χάλυβα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Υψηλής ποιότητας προκατασκευασμένες βίλες Γρήγορη συναρμολόγηση Μοδικά σπίτια με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μεγάλη έπαυλη |
| Περιοχή: | 95.2m2 |
Υψηλής ποιότητας προκατασκευασμένα 2 ορόφους βίλα ταχεία συναρμολόγηση Μονουλικές κατοικίες με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο As / Nzs
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μόρντεν |
| Περιοχή: | 95.2m2 |

