Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modern modular homes ] αγώνας 435 προϊόντα.
Υψηλής ποιότητας προκατασκευασμένα 2 ορόφους βίλα ταχεία συναρμολόγηση Μονουλικές κατοικίες με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο As / Nzs
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μόρντεν |
| Περιοχή: | 95.2m2 |
Τυποποιημένο εξοπλισμό σπιτιού με ελαφρύ σιδηροδρομικό πλαίσιο
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μεγάλη έπαυλη |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
Αυστραλία Μικροσκοπικό σπίτι με τροχούς τροχόσπιτο προετοιμασμένο μοντέρνο σπίτι
| Τοποθεσία του έργου: | Αυστραλία |
|---|---|
| μέγεθος: | 2.35*8m |
| Κύρια δομή: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm G550GD AZ150 |
Μοντωματικά σπίτια Αυστραλία Χάλυβα Χώρες Φρέμας Βίλα Προετοιμασμένα σπίτια Κατασκευασμένα σύμφωνα με τα αυστραλιανά πρότυπα
| Interior wall panel (dry area): | Integrated wall panel/gypsum board |
|---|---|
| Underneath of ground floor (If any): | 15mm CFC Sheet |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
Σύγχρονο σχεδιασμό Προσυσκευασμένο Μονουλικό Κίτ Μικρό σπίτι με τροχούς με τρία υπνοδωμάτια
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Ο σύγχρονος μορφωματικός πίνακας Wpc προκατασκεύασε το μικροσκοπικό σπίτι στη ρόδα με το ελαφρύ πλαίσιο χάλυβα
| Structure: | Light Steel Frame |
|---|---|
| External Wall: | WPC Board, Metal PU sandwich panel |
| Roof: | Colorbond roofing sheet |
Βίλα AS/NZS/USA Ελαφρύ χάλυβα Σύγχρονη προετοιμασμένη κατοικία πολυτελή μοντέρνα σπίτι
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μεγάλη έπαυλη |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
Σύγχρονες Προκατασκευασμένες Βίλες με Ψηλή Οροφή | Προσαρμόσιμα & Οικονομικά Μοντέρνα Σπίτια
| Packaging Details: | 40HQ |
|---|---|
| Delivery Time: | 30-40 days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Μονουλικές κατοικίες Προσυσκευασμένα σπίτια Κατασκευή διαμερισμάτων Με σπίτια με φωτεινό χάλυβα
| Τύπος: | Σπίτι 6 τετράγωνων στην Αυστραλία |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Batten 22mm |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Καινοτόμα διαμερίσματα με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο Προσυσκευασμένα μονωτικά σπίτια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |

