Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular apartment buildings ] αγώνας 257 προϊόντα.
Προκατασκευασμένο Ατσάλινο Μονάδατικό Σπίτι Ξύλινο Μπανγκαλόου Με Ελαφρύ Ατσάλινο Σκελετό Ένα Σπίτι Για Διακοπές
| Πόρτες: | Πύλες από γυαλί |
|---|---|
| Παρκέ: | 18 mm φύλλο CFC |
| Οροφής: | Πίνακας ενσωματωμένου πίνακα τοίχου/γύψου |
AS/NZS Prefab Garden Studios Featuring Light Steel Frame Modular Home Για την Airbnb
| Σχεδιασμός: | διαθέσιμο σχέδιο πελάτη |
|---|---|
| Εξωτερικό batten τοίχων: | Batten 22mm |
| Εξωτερική επένδυση τοίχων: | Πίνακα ALC 50 mm/WPC |
AS/NZS/USA Πρότυπο Προσυσκευασμένο Μονουλικό Σπίτι με Ελαφρύ Χάλυβα
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm ατσάλινο πλαίσιο |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
2 ορόφοι Ελαφρύ χάλυβα Προσυσκευασμένο ξύλινο σπίτι, Λευκό προσυσκευασμένο χάλυβα σπίτι Μοδική κατοικία
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Σύγχρονη Προκατασκευασμένη Βίλα με Ελαφρύ Ατσάλινο Σκελετό, Διαμέρισμα, Στέγη, Πάνελ EPS Sandwich για Κατοικία
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Σπίτι του Κήπου στούντιο Είναι εξαιρετικά προσαρμόσιμα μικρά μοντέρνα σπίτια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Μοδική Οικία Ξενοδοχείου Μονάδα Προετοιμασμένη Οικία Καμπίνες Μπάνγκαλο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Προκατασκευασμένο Σπίτι, Ελαφριά Ατσάλινη Μονάδα Βίλα, Κτίρια Πλαισίου Πύλης Με OSB Πλάκα
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Προκατασκευασμένο Μοντέρνο Σπίτι 2 Ορόφων με Ελαφρύ Ατσάλινο Σκελετό
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
AS/NZS/USA Πιστοποιημένο Μοντυλικό Προσχηματισμένο Ελαφρύ Χάλυβα Home Kit - Διαστημικό Φρέμα Κατασκευή Για Κίτσετ Σπίτια
| Δομή: | Δομή τοίχων AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Κάλυψη: | πίνακας 15mm OSB |
| Ταμπλό Fascia: | Πίνακας λωρίδων χάλυβα |

