Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular apartment buildings ] αγώνας 257 προϊόντα.
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Προσυσκευασμένα Διαμερίσματα Γρήγορη κατασκευή Σπίτια προς ενοικίαση
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/τσιμέντο ινών |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Προκατασκευασμένα Κτίρια Διαμερισμάτων από Χάλυβα SOHO, Προκατασκευασμένα Κιτ Οικοδομικών Εστιών
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
|---|---|
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
prefab χάλυβα σπιτιών Prefab πολυκατοικίες πλαισίων χάλυβα μετρητών εργασίας ελαφριές
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, σπίτι, περίπτερο, θάλαμος, γραφείο, κατάστημα, βίλα, εργαστήριο, εγκαταστάσεις |
|---|---|
| σχέδιο: | σχέδιο πελατών διαθέσιμο |
| χρώμα: | σχεδόν οποιοδήποτε ξύλινο χρώμα |
AS/US Προσυσκευασμένα κτίρια διαμερισμάτων / κτίρια διαμονής ή γραφείων
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Υλικό οροφής: | Mgoboard/ gypsum board+άλλοι |
Πολυκατοικία πλαισίων χάλυβα/προκατασκευασμένο αντίσταση διαμέρισμα τυφώνα
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση τοίχου Colorbond l/WPC σανίδα/ινοτσιμέντο |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα προκατασκευασμένα κτίρια διαμερισμάτων μοντελοποιημένο σπίτι με πρότυπο AU / EU / USA
| Τύπος: | Διαμέρισμα 2ου ορόφου. |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Batten 22mm |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Διαρθρώσεις Προετοιμασμένα Διαμερίσματα Κοιτώνες SOHO
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Γραφείο |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
| Παράθυρο: | Παράθυρο Αλουμινίου |
Ελαφρύ χάλυβα Φρέμα Προσυσκευασμένα κτίρια Οικοδομικά κτίρια Κατώτατο κόστος Χάλυβα Φρέμα Προσυσκευασμένο διαμέρισμα
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/τσιμέντο ινών |
Προετοιμασμένα εμπορικά κτίρια χαμηλού κόστους / εξοικονόμηση ενέργειας Προετοιμασμένα μεταλλικά κτίρια
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Μονουλικές κατοικίες Πρωτοποριακές κατασκευές από ελαφρύ χάλυβα για προετοιμασμένα διαμερίσματα
| Τύπος: | Διαμέρισμα 2ου ορόφου. |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Batten 22mm |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |

