Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
AS/US Standard casa prefabricada modular home προετοιμασμένο σαλόνι
| Τύπος: | Μονή οικογενειακών κατοικιών |
|---|---|
| Υδραυλικά: | Σωλήνες τροφοδοσίας νερού, σωλήνες σήμανσης |
| Μόνωση: | Θερμομόνωση υψηλής απόδοσης |
AS4600 Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Προσχηματισμένη Μοδική Καμπίνα Μοντέλο Ξενοδοχείου
| Απομόνωση: | Υαλοβάμβακας |
|---|---|
| Ίδρυμα: | σασί από χάλυβα |
| Λεπτομέρια: | διπλό γυάλινο μαλλί |
Δύο ορόφοι από ελαφρύ χάλυβα Προετοιμασμένα μοντέρνα σπίτια Προετοιμασμένα σπίτια από ελαφρύ χάλυβα
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | Δομή τοίχων AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Στρώμα απόδειξης νερού ‐ για τη στέγη: | Στρώμα απόδειξης νερού ‐ ασφάλτου με Alu. Σπείρα |
| Εξωτερικό batten τοίχων: | Batten 22mm |
Ελαφρύ χάλυβα Prefab Μικροσκοπικό σπίτι με τροχούς με Αυστραλιανό πρότυπο μοντελοποιημένο σπίτι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
Σύγχρονο σχεδιασμό Prefab House Μονουλικός δοχείο πολυτελή μικροσκοπικό σπίτι σε τροχούς
| Ετικέτα: | ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΥΛΙΟ |
|---|---|
| Ονομασία: | Queensland 2426t |
| Μέγεθος: | 2.35*8m |
Λοξοφόρα Προετοιμασμένα Μονουλικά Σπίτια με Ελαφρύ Σιδηροδρομικό Πλαισίο.
| Type: | Single Family Homes |
|---|---|
| Bedroom: | 4 Bedroom |
| Stye: | modern |
Πιστοποίηση CE Λοξοφόρο Κατασκευασμένο Σπίτι Μοντυλικό Σπίτι με Ελαφρύ Στάι Ράμ Χώρο
| Τύπος: | Μονοκατοικία 1 ορόφων |
|---|---|
| Βίλα 1 ορόφων: | Ελλάδα |
| Μόνωση: | Θερμομόνωση υψηλής απόδοσης |
Prefab εγχώρια ελαφριά σύγχρονα μορφωματικά σπίτια πλαισίων χάλυβα σπιτιών Eco Prefab
| Πλαίσιο mterial: | πλαίσιο χάλυβα 0.75mm/0.95mm/1.15mm με το επίστρωμα ψευδάργυρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | πίνακας 100 ή 50mm ALC panel/WPC/τσιμέντο ινών |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Προκατασκευασμένο Μοντέρνο Ξύλινο Σπίτι Σχεδιασμού Α-Frame Κιτ Σπιτιών Για Airbnb
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |

