Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
ICC EN-1090 Προετοιμασμένα σπίτια Βίλες πολυτελείας Σύγχρονο προετοιμασμένο μοντέρνο εξοπλισμό σπιτιού
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μεγάλη έπαυλη |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
Νέα Ζηλανδία Standard Single Storey Light Steel Frame Prefab Villa Για Οικογενειακό Prefab σπίτι ktis
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη: | πίνακας 15mm OSB |
| Εμπόδιο ατμού για τη στέγη: | Κανονικό εμπόδιο ατμού |
AS/NZS/USA Standard Prefab Light Steel Frame House For Living Luxury Modular Hotel Μοντέλο ξενοδοχείου
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη: | πίνακας 15mm OSB |
| Κεραμίδες οροφής: | Πλακάκι στέγης από χάλυβα με επίστρωση πέτρας |
Ελαφρύ χάλυβα Μοδική προετοιμασμένη κατοικία φορητή βίλα προετοιμασμένη καμπίνα σπίτι στην Πολωνία
| Τύπος: | Μονοκατοικία 1 ορόφων |
|---|---|
| Βίλα 1 ορόφων: | Πολωνία |
| Μόνωση: | Θερμομόνωση υψηλής απόδοσης |
Ελαφριά κίτρινα σύγχρονα μορφωματικά σπίτια σπιτιών χάλυβα πλήρως διακοσμημένη τελειωμένα προκατασκευασμένα κουκέτα
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Αγοράστε φθηνό AS4600 ελαφρύ σίδερο Φρέμα 2ώροφος μοντέρνα σπίτια για πώληση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 12000houses/year |
Προκατασκευασμένο Σπίτι από Ελαφρύ Χάλυβα, Γραφεία, Καταλύματα, Όλα Περιλαμβάνονται, Θέρετρα Μπανγκαλόου, Apple House
| Πλαίσιο τοίχου: | ΑZ150 G550 Χάλυβα επικαλυμμένο με ψευδάργυρο και αλουμίνιο 0,75 mm |
|---|---|
| Εσωτερικό πάνελ τοίχου (υγρή περιοχή): | Φύλλο CFC 9mm/ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
| Γεωργία για το ισόγειο (αδάκινη περιοχή): | Γεωργία SPC 8 mm |
Ελαφρύ Χάλυβα Prefab Holiday Cabins: Μικρό σπίτι σε ρυμουλκούμενα Log Cabin Μονουλογικά σπίτια
| Λουτρό: | Τουαλέτα, μπανιέρα, ντους |
|---|---|
| Πύλη: | Διπλή τοποθέτηση υαλοπινάκων Alum.Door |
| Ξηρό δάπεδο περιοχής: | MDF 9mm δάπεδο |
AS/US Standard Light Steel Villa. Προετοιμασμένη πολυτελή έπαυλη μονοκατοικία.
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | πλακέτα wpc |
|---|---|
| Εκταση: | 360,2 ΤΜ |
| Άλλα εξαρτήματα: | τουαλέτα, washbasin, ντους, κουζίνα κ.λπ. |
Κτίρια προετοιμασμένα από ελαφρύ χάλυβα με πρότυπο CE/USA
| χρήση: | Ξενοδοχείο, γραφείο, σπίτι |
|---|---|
| παράθυρο: | ΣΥΡΟΜΕΝΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ PVC |
| Πόρτα: | Χάλυβα πόρτα, πόρτα κράματος αλουμινίου |

