Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Γρήγορη Κατασκευή Μοντέρνου Σπιτιού 2 Ορόφων | Αυστραλιακή Βίλα με Ελαφρύ Ατσάλινο Σκελετό
| πρότυπο: | ISO/ICC-ES/EN-1090 |
|---|---|
| Τύπος: | Οικογενειακό Οικογενειακό Σπίτι |
| Βασική μόνωση: | Γυαλί μαλλί R2.5 |
ΗΠΑ Μονοκατοικία Προκατασκευασμένα Σπίτια Μονάδες & Κιτ Σκελετού από Ελαφρύ Χάλυβα
| Υπνοδωμάτιο: | 4 υπνοδωμάτιο |
|---|---|
| Περιοχή:: | 270,08ΤΜ |
| Εφαρμογή: | Χαλύβδινο Σπίτι |
Αυστραλιανό πρότυπο προκατασκευασμένο φωτεινό χάλυβα πλαίσιο μοντελοποιημένο σπίτι Κίνα Παναλισμένο σύστημα
| Σχέδιο: | Σύγχρονος |
|---|---|
| Στέγαση: | χαλύβδινη στέγη/άσφαλτο, ζευκτό, υαλοβάμβακας |
| Αντοχή: | Σχεδιασμένο για να αντέχει σε σεισμούς και ισχυρούς ανέμους |
Εξατομικευμένη Μοντέρνα Ελαφριά Ατσάλινη Δομή Προκατασκευασμένη Βίλα Σκελετός Μονάδας Κιτ για 3 Υπνοδωμάτια
| Εφαρμογή: | πάνελ οικιακά κιτ |
|---|---|
| Υπνοδωμάτιο: | 6 Υπνοδωμάτιο |
| Περιοχή:: | 328,17ΤΜ |
Προκατασκευασμένα Μονοκατοικίες Μπανγκαλόου από Ελαφρύ Χαλύβδινο Σκελετό Μονοόροφες Μονοκατοικίες
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Υλικό τοίχου: | Πάνελ ALC/επένδυση από τσιμέντο με ίνες+σανίδα MGO/γυψοσανίδα |
| Μονωτικό υλικό: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Προπαρασκευασμένο σπίτι πολυτελή έπαυλο με AS / US ελαφρύ χάλυβα βίλα επιφανειωμένα οικιακά κιτ
| Prefab σπίτια: | Πολυτελής βίλα 3 υπνοδωματίων |
|---|---|
| Παράθυρα και πόρτα: | Διπλό Γυαλί Στυπτηρία. Συρόμενα παράθυρα |
| Εξωτερικός τοίχος: | R3.5 Γυαλόμαλλος*100mm |
Προετοιμασμένα σπίτια μπανγκαλόου με ελαφριά ατσάλινα πλαίσια
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Εξοικονόμηση Ενέργειας Προκατασκευασμένα Μονοκατοικίες Μονάδων Προσαρμοσμένα Δομικά Υλικά Φτηνά
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-45days |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, D/P, OA |
Αυστραλιανές Τυποποιημένες Προκατασκευασμένες Οικίες Ελαφρού Χάλυβα Οικίες Μοντέρνες
| Υλικό τοίχου: | Πάνελ ALC/επένδυση από τσιμέντο με ίνες+σανίδα MGO/γυψοσανίδα |
|---|---|
| Μονωτικό υλικό: | EPS/XPS/PU πάνελ σάντουιτς ή υαλοβάμβακας |
| Υλικό οροφής: | MGOboard/ Γυψοσανίδα+άλλοι |
Σύγχρονα Prefab Σπίτια. Λοξοφόρα βίλα με ελαφριά χάλυβα.
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο |
|---|---|
| Στυλ: | Στυλ Morden |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |

