Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Μορφωματικά Prefab σπίτια εμπορευματοκιβωτίων του ISO 40HQ, σπίτια μεταφορικών κιβωτίων απόδειξης νερού
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ο σεισμός αντιστέκεται στα κινητά στέλνοντας Prefab σπίτια εμπορευματοκιβωτίων με το σύστημα ηλιακού πλαισίου
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προετοιμασμένα σπίτια από χάλυβα Προετοιμασμένα κιτ για το σπίτι AS/NZS Φρέμα από ελαφρύ χάλυβα
| Παράθυρο: | Συρόμενο παράθυρο PVC |
|---|---|
| Πύλη: | Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από κράμα αλουμινίου |
| Δομή: | Γαλβανισμένο πλαίσιο χάλυβα |
Δύο ιστορίας χάλυβα δομών Prefab βίλα δομών χάλυβα σπιτιών μορφωματική ελαφριά
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι |
|---|---|
| Τύπος: | 2 ορόφων, Πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
| Μέγεθος: | προσαρμοσμένο, 100-300 τετραγωνικά μέτρα |
Ανοικτό Προετοιμασμένο Προσαρμοσμένο Σπίτι Ελαφρύ Χάλυβα Συσκευές Σάντουιτς Πάνελ Βίντεζ Λούξυ Διπλή Προετοιμασμένη Βίλα
| χρήση: | Οικογενειακό Οικογενειακό Σπίτι |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Πάνελ σάντουιτς, Διάφορα επιλογής |
| Όνομα προϊόντος: | Προκατασκευασμένη βίλα, προκατασκευασμένη ατσάλινη κατοικία, πολυτελή βίλα |
Αυστραλιανό Light Steel Framing Project Prefab Modular House Kit LGFS Σπίτι Προσαρμοσμένου σχεδιασμού
| Δομή: | S1397 G550 Z275 0,75/0,95 χιλιοστά κατασκευή τοίχου AS1397 G550 Z275 0,95 χιλιοστά Ατσάλινο δάπεδο J |
|---|---|
| Φράγμα ατμών για στέγη: | Φυσιολογικό φράγμα ατμών |
| Κεραμίδες οροφής: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής 0.5mm Colorbond |
Προπαρασκευασμένα σπίτια μεταφοράς εμπορευματοκιβωτίων, πολυλειτουργικά μοντέρνα σπίτια εμπορευματοκιβωτίων
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Πολυλειτουργικά Προκατασκευασμένα Μοντέρνα Σπίτια από Ατσάλινο Σκελετό για Κινητά Αποχωρητήρια / Γραφειακά Pods
| Υλικό πλαισίου: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Έτοιμο τελειωμένο αρθρωτό σπίτι κουκέτα προς πώληση Αποστολή Προκατασκευασμένα σπίτια με κοντέινερ
| rame υλικό: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Υλικά οροφής: | Πλακέτα MGO/ Γυψοσανίδα+άλλες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Εξοικονόμηση ενέργειας Προετοιμασμένη κατοικία Προετοιμασμένη οικία Σιδηροδρομική δομή Μοδική κατοικία Προετοιμασμένη οικία
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |

