Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Ενεργειακή εξοικονόμηση Προετοιμασμένη μεμονωμένη οικία
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
|---|---|
| Γεωργία: | Λαμινοποιημένο/ξύλινο/τρίχωμα |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Προετοιμασμένο οικολογικό μονωτικό σπίτι Μικρό σπίτι σε τροχούς Προετοιμασμένα σπίτια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
AS/NZS/USA Πρότυπο Προσυσκευασμένο Μονουλικό Σπίτι με Ελαφρύ Χάλυβα
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm ατσάλινο πλαίσιο |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Αυστραλία Μικροσκοπικό σπίτι με τροχούς τροχόσπιτο προετοιμασμένο μοντέρνο σπίτι
| Τοποθεσία του έργου: | Αυστραλία |
|---|---|
| μέγεθος: | 2.35*8m |
| Κύρια δομή: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm G550GD AZ150 |
Kompaktni montažni hotel i bungalov na vodi – kuća od lakog čelika po mjeri
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
Αυστραλία Standard Luxury Prefab Steel Structure Villa / Prefab Modular House ICC EN-1090 Ηλεκτρονική συσκευή κατασκευής κτιρίων από χάλυβα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Αυστραλιανά φορητά ελαφριά χαλύβδινα σπίτια για ηλικιωμένους, οικονομικά αρθρωτά σπίτια / προκατασκευασμένα μικρά σπίτια ADU
| Πάτωμα: | Laminate/ξύλινο/πλακάκι |
|---|---|
| Στέγαση: | Πάνελ σάντουιτς EPS/στέγη από χάλυβα/άσφαλτο |
| Πόρτα: | μεταλλική πόρτα ασφαλείας/Pvc Συρόμενη πόρτα |
Προσυσκευασμένα σπίτια μονωτά με AS4600 ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο κήπο περγκόλα
| Πρόσθετη μόνωση: | Πάνελ PU 50mm |
|---|---|
| Κάτω από της ξηράς περιοχής ισογείων: | φύλλο CFC 15mm (υψηλή πυκνότητα) |
| Φωτισμός: | LED |
Λούξυ Prefab Μικρό Σπίτι Έτοιμο για Ναυτιλία Ατσάλι Modular Σπίτι Πλωτό Ξενοδοχείο
| Υλικό εξωτερικού τοίχου:: | Πλάκα αλουμινίου-μαγνησίου-μαγγανίου |
|---|---|
| Ετικέτα: | ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΥΛΙΟ |
| Μέγεθος: | 2.35*8m |
Προετοιμασμένα σπιτάκια για πλοήγηση, μοντέρνα προετοιμασμένα μοντέρνα σπίτια.
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Ανώτατο υλικό: | Πλακέτα MGO/ Γυψοσανίδα+άλλες |

