Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Aus Μοναδικό Οικογενειακό Σπίτι με Γκαράζ Ελαφρύ Χάλυβα Προσυσκευασμένα Μονουλικά Κίτ Σπίτι Βίλα Με Πρότυπο CE
| παράθυρο: | ΣΥΡΟΜΕΝΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ PVC |
|---|---|
| Πόρτα: | Χάλυβα πόρτα, πόρτα κράματος αλουμινίου |
| Υλικό: | Πάνελ τοίχου από τσιμέντο EPS + πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα/κατασκευή από σκυρόδεμα |
Το ξενοδοχείο Resort Hotel Garden Studios: Προετοιμασμένες χαλυβουργικές καμπίνες ελαφρού μεγέθους έτοιμες να κατασκευάσουν μονωτικά σπίτια
| Χρήση: | ξενοδοχείο |
|---|---|
| Πλαίσιο τοίχων: | ΑZ150 G550 Χάλυβα επικαλυμμένο με ψευδάργυρο και αλουμίνιο 0,75 mm |
| Υψόμετρο: | Ενσωματωμένοι επιτροπή τοίχων/πίνακας γύψου |
Η κατασκευή οικιών με διαρθρωτικά μοντέλα
| Γεωργία: | Άλλες συσκευές |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικό |
| Δομή: | Προπαρασκευασμένα |
ΗΠΑ / ΑΕ / ΝΖΑ Τυποποιημένα σπίτια μικροσκοπικά σπίτια για πώληση μικροσκοπικές καλύβες κατασκήνωσης
| Τοποθεσία του έργου: | Μπρίσμπαν, Αυστραλία |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2350*8000mm |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένες επιλογές |
Λούξυ Μονωδική Σύγχρονη Στυλ Smarthouse Prefab Βίλα
| Structure: | Light Steel Frame |
|---|---|
| Exterior Wall Color: | options |
| Movable: | optional |
Κινητό μίνι σπίτι εμπορευματοκιβωτίων, πλήρως τελειωμένα μορφωματικά σπίτια εμπορευματοκιβωτίων αποθήκευσης
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ελαφριά μετρητών υγρασία συστημάτων χάλυβα πλαισιώνοντας - σύγχρονα Prefab τροχόσπιτα απόδειξης
| Υλικό πλαισίου: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση Colorbond/Πάνελ ALC 100 ή 50mm/πλακέτα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Προσαρμοσμένο σχεδιασμό, πιστοποιημένο ISO9001 προπαρασκευασμένο ξύλινο μπάνγκαλοου, πολυτελές σπίτι με καμπίνα
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, σπίτι, περίπτερο, περίπτερο, γραφείο, κατάστημα, βίλα, εργαστήριο, φυτό |
|---|---|
| Σχέδιο: | διαθέσιμο σχέδιο πελάτη |
| Χρώμα: | Σχεδόν οποιοδήποτε ξύλινο χρώμα |
1.5mm βινυλίου εξαρτήσεις AS/NZS 4600 σπιτιών δαπέδων Prefab κινητές ελαφρύ πλαίσιο χάλυβα
| Ατσάλινο πλαίσιο: | AZ150 G550 ελαφρύ ατσάλι 0,75mm |
|---|---|
| εξωτερικός τοίχος: | Κανονικό φράγμα ατμών |
| Εσωτερικό πάνελ τοίχου (ξηρός χώρος): | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου/γυψοσανίδα |
Μοντυλικό σπίτι προετοιμασμένο στούντιο κήπου με ελαφρύ ατσάλινο πλαίσιο και εκτεταμένο χώρο καταστρώματος
| Κρεβατοκάμαρα: | 1 |
|---|---|
| Υλικό οροφής: | MGOboard/γύψος board+others |
| Πίνακας οροφής: | Ενσωματωμένοι επιτροπή τοίχων/πίνακας γύψου |

