Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Λοξοφόρα κατασκευασμένη ατσάλινη δομή βίλα Μονουλικές κατοικίες με ελαφρύ χάλυβα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ο ελαφρύς χάλυβας μετρητών σε μεγάλη ποσότητα, διακοσμεί την επιτροπή materil στην παλέτα, άλλες συν |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | εξαρτάται από την περιοχή οικοδόμησης, κανονικές 35 ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 15000square μέτρα το μήνα |
Ευρωπαία ποιότητα 2ώροφος πολυτελή προετοιμασμένη ελαφριά ατσάλινα σκελετό σπίτια μονόμορφα σπίτια
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προκατασκευασμένη Βίλα με Ελαφρύ Χαλύβδινο Σκελετό & Κιτ Μονάδων Σπιτιών για την Ουρουγουάη | Ανθεκτικά & Προσαρμόσιμα
| Υλικό πλαισίου: | σπίτι από ελαφρύ ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερική καλωδίωση: | Πίνακα ALC 50 mm/πλακέτα WPC |
| Μόνωση: | γυάλινο μαλλί EPS |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Προσυσκευασμένο Μοντυλικό Σπίτι Πάνω από το Νερό Μπουνγκάλοου Holiday Resort Hotel Villa
| Υλικό πλαισίου: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Ελαφρύ Χάλυβα Κατασκευασμένο Μπάνγκαλοου
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/τσιμέντο ινών |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Πολυτέλειας ελαφριά χάλυβα σύγχρονα μορφωματικά σπίτια παραθύρων κραμάτων αργιλίου βιλών δομών Prefab
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
| Πύλη: | χαλύβδινη πόρτα ασφαλείας/WPC ή πόρτα από κόντρα πλακέ. |
Κινέζικο στυλ ρετρό διπλή βίλα/Προκατασκευασμένα σπίτια από ελαφρύ ατσάλινο πλαίσιο με καλό εξαερισμό
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Πάνελ Σάντουιτς, Συγκολλημένος Χάλυβας Διατομής H |
| Πύλη: | Πόρτα ασφαλείας από χάλυβα, Πόρτα από κράμα αλουμινίου |
Ελαφρύ ατσάλινο πλαίσιο κινητό προκατασκευασμένο αρθρωτό σπίτι Γεωδαιτικός θόλος σπίτι Μπανγκαλόου Κιτ
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, σπίτι, περίπτερο, περίπτερο, γραφείο, κατάστημα, βίλα, εργαστήριο, φυτό |
|---|---|
| Σχέδιο: | Σχεδιαστής Deepblue |
| Χρώμα: | Σχεδόν οποιοδήποτε ξύλινο χρώμα |
2 ορόφους βίλα Προσυσκευασμένο φωτεινό σιδηροτροχικό κτίριο μονωτικό σπίτι πολυκατοικία
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
ICC EN-1090 Ελαφρύ πλαίσιο Προκατασκευασμένο κινητό σπίτι από χάλυβα Βίλα κιτ ξύλινα μπάνγκαλο
| Σιδηρουργικό πλαίσιο: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm AZ150 G550 |
|---|---|
| Βασική μόνωση: | Υαλοβάμβακας R2.5 |
| Εσωτερική επιτροπή τοίχων (ξηρά περιοχή): | Ενσωματωμένοι επιτροπή τοίχων/πίνακας γύψου |

