Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Μοντυλικό προκατασκευασμένο σπίτι Μικρό σπίτι με τροχούς με ελαφρύ χάλυβα για ενοικίαση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
10 χιλιοστών MDF πάτωμα ξηρό χώρο πάτωμα πολυτελή προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι με τροχούς
| Τοποθεσία του έργου: | Αυστραλία |
|---|---|
| μέγεθος: | 2.35*8m |
| Κύρια δομή: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm G550GD AZ150 |
Κόστος ανά τετραγωνικό μέτρο για μικροσκοπικά σπίτια στην Αυστραλία
| Φορητός: | Ναι, έχει σχεδιαστεί για εύκολη μεταφορά |
|---|---|
| Κύριο Υλικό: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα G550GD AZ150 0,75mm |
| Θέρμανση ψύξη: | Mini-split σύστημα HVAC |
Σύγχρονη κινητή προφορά διακοπών Μοντυλικό σπίτι / προκατασκευασμένο στούντιο κήπου για διακοπές
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
|---|---|
| Κάλυψη: | Πίνακας σάντουιτς από EPS/κατάστρωση από χάλυβα/ασφάλτο |
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
Ένα μπανγκαλόου παραλιών χάλυβα κρεβατοκάμαρων, μικρές Prefab εξαρτήσεις σπιτιών, ελαφρύ ίδρυμα χάλυβα
| Ίδρυμα: | Δοκός H και θεμέλιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Γεωργία: | Πλακέτα MGO 12mm και πλακέτα laminate |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πλακέτα WPC και πλακέτα OSB |
Σύγχρονη προκατασκευασμένη βίλα με ελαφρύ σχήμα χάλυβα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Μοντυλική προκατασκευασμένη δομή από ελαφρύ χάλυβα Μικρό σπίτι σε τροχούς
| Κατασκευή από ελαφρύ χάλυβα: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm οροφής οροφής |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | Πίνακα ALC 50 mm |
| Εσωτερικός πίνακας τοίχων: | Διακοσμημένο πάνελ σάντουιτς από γαλβανισμένο χάλυβα & PU |
Ως / Us Prefab μικροσκοπικά οικιακά κιτ σε ρυμουλκούμενο έτοιμο για αποστολή με μπάνιο
| δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
2 ορόφους σύγχρονη χάλυβα δομή Prefab Villa House
| Υλικό επικάλυψης: | Χάλυβα χρωματικά φύλλα/σάντουιτς πάνελ |
|---|---|
| Δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
Μικροσκοπικά σπίτια Νέα Ζηλανδία: Βιώσιμη, ευέλικτη διαβίωση - Fox Cabins AS / US Modular Home Steel House Kits
| Δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Πλακέτα WPC |
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |

