Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Γρήγορης Κατασκευής Προκατασκευασμένες Βίλες: Σχεδιασμένες με Χάλυβα Bluescope σύμφωνα με τα Αυστραλιανά Πρότυπα
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Αυστραλιανές Βίλες από Σιδηρούν Σταματότυπο με Πυρήνες και Πόρτες Ασφάλειας
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Προσυσκευασμένο Μονουλικό Σπίτι Μικρό Σπίτι με Δυμπλό Γυαλί Αλουμινίου
| Γεωργία: | MDF 9mm δάπεδο |
|---|---|
| Δωμάτιο: | Ντους, τουαλέτα, σετ ματαιότητας |
| Μέγεθος: | 2.35*7,8m |
Σύγχρονη Προκατασκευασμένη Βίλα με Ελαφρύ Ατσάλινο Σκελετό, Διαμέρισμα, Στέγη, Πάνελ EPS Sandwich για Κατοικία
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Αρθρωτό προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι από ελαφρύ χάλυβα σε ρόδες: Ο απόλυτος σύντροφος ταξιδιού
| Structure: | Light steel structure |
|---|---|
| Roof: | Vapor Barrier for roof |
| Vapor Barrier for roof: | customizable |
Κόστος του έτοιμου Prefab μικροσκοπικού σπιτιού πλαισίων χάλυβα στις ρόδες με το ρυμουλκό
| Στέγη: | Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη |
|---|---|
| Παρκέ: | 9mm πλαστικοποιημένο δάπεδο |
| Μέγεθος: | 2.35*7.4m |
Προπαρασκευασμένα μικροσκοπικά σπίτια MDF Πύλη μπάνιου
| Εξωτερική πόρτα (έκβαση): | Διπλή τοποθέτηση υαλοπινάκων Alum.Door |
|---|---|
| Γεωργία: | MDF 9mm δάπεδο |
| Εξωτερικός τοίχος: | Μεταλλική πλακέτα σάντουιτς 16 mm |
Μικροσκοπικά σπίτια Νέα Ζηλανδία: Βιώσιμη, ευέλικτη διαβίωση - Fox Cabins AS / US Modular Home Steel House Kits
| Δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Πλακέτα WPC |
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |
Προκατασκευασμένο ελαφρύ σπίτι εξαρτήσεων σπιτιών χάλυβα μετρητών/μπανγκαλόου για τη διαβίωση
| Υλικό πλαισίου: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Μόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Πολυλειτουργικά Προκατασκευασμένα Αυστραλιανά Πρότυπα Granny Flats Μικρά Μονάδες Σπιτιών ADU
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

