Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
As/Nzs Standard Design Μικροσκοπικό Σπίτι Προετοιμασμένο Σπίτια Φρέμας Για Μικρά Σπίτια
| Ονομασία: | αυγή |
|---|---|
| Σχήμα: | Α 11 |
| Μέγεθος: | 7010 × 9754 χιλιοστά |
Προετοιμασμένο Μονουλικό Σπίτι Μικρό Σπίτι σε τροχούς / τροχόσπιτο για κατασκήνωση έτοιμο για αποστολή
| Τοποθεσία του έργου: | Αυστραλία |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2350*8000mm |
| Περιοχή: | 180,8 τετραγωνικά μέτρα |
Πράσινα μορφωματικά σπίτια/προκατασκευασμένη χάλυβας κατασκευή βιλών με το υλικό μόνωσης στα πρότυπα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προετοιμασμένα εμπορικά κτίρια χαμηλού κόστους / εξοικονόμηση ενέργειας Προετοιμασμένα μεταλλικά κτίρια
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Εξοικονόμηση ενέργειας Προετοιμασμένη κατοικία Χάλυβα οικία
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Πάνελ σάντουιτς |
| Πόρτα: | πόρτα ασφαλείας χάλυβα |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Ετοιμασμένα μεταλλικά κτίρια Μπάνγκαλοου Σπίτι Πολλαπλής Οικογένειας Σπίτι
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
AS/NZS Standard Light Steel Frame Prefab Villa... μοντέρνα πολυτελή μοντέρνα σπίτια.
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
| Ζωή: | 100 χρόνια για τη δομή |
Σταθερά προκατασκευασμένα οικιστικά κτίρια με ελαφριά χάλυβα σπίτια
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ανθεκτική Prefab βιλών ενέργεια σπιτιών πολυτέλειας Prefab - αυστραλιανά πρότυπα αποταμίευσης
| Καταλύματα: | Πίνακας σάντουιτς από EPS/κατάστρωση από χάλυβα/ασφάλτο |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
| Γεωργία: | Λαμινοποιημένο/ξύλινο/τρίχωμα |
Ενεργειακά αποδοτικό προετοιμασμένο κήπο στούντιο: Μοδική ξύλινη κατοικία για διακοπές
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |

