Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Προσυσκευασμένο Μονουλικό Σπίτι Ξύλινο Σχεδιασμό Ανθεκτικό στον Κυκλώνα Κίτ Μπάνγκαλοου Σπίτι Γρήγορη κατασκευή
| Εξωτ. επένδυση τοίχων: | Πλαστική από ξύλο/χάλυβα |
|---|---|
| Απομόνωση/batt: | υαλοβάμβακας |
| Ντουλάπι κουζίνας: | 2PAC ντουλάπι |
Προσυσκευασμένο σπίτι Προσυσκευασμένο σπίτι Προσυσκευασμένο κήπο στούντιο με αποθήκευση ελαφρού χάλυβα
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Ανώτατο υλικό: | MGOboard/γύψος board+others |
Ωραίο Prefab Tiny House Garden Studio Cabin με κατάστρωμα Μονουλογικά σπίτια
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Περίπτερο, Περίπτερο, Γραφείο, Κατάστημα, Βίλα, Εργαστήριο, Φυτό |
|---|---|
| Σχεδιασμός: | διαθέσιμο σχέδιο πελάτη |
| Χρώμα: | σχεδόν οποιοδήποτε ξύλινο χρώμα |
Σπίτι Πολυτελείας Μοντέρνο Αρθρωτό Σπίτι από Ελαφρύ Χάλυβα για Μονοκατοικία
| χρήση: | Ξενοδοχείο, γραφείο, σπίτι |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
| παράθυρο: | ΣΥΡΟΜΕΝΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ PVC |
Πιστοποίηση ICC-ES Προκατασκευασμένες Βίλες Οικιών Ελαφριάς Χαλύβδινης Κατασκευής με Καλύτερη Τιμή
| χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Χρώμα: | Πελάτης που γίνεται |
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
Κλασική ελαφριά σιδηροδρομική κατοικία διπλή βίλα 2 ορόφους Κινέζικο στυλ σπίτια σχεδιασμού
| Υπνοδωμάτιο: | 4 υπνοδωμάτιο |
|---|---|
| Τύπος: | Προσαρμόσιμο |
| Δομή: | Πλαίσιο από χάλυβα, Κατασκευή από γαλβανισμένο χάλυβα |
Μικρό Prefab Σπίτι Μοντυλό Σπίτι Τελειωμένο Χάλυβα Μικρό Σπίτι Σε Τροχούς Έτοιμο Να Αποσταλεί
| Τοποθεσία του έργου: | Μπρίσμπαν, Αυστραλία |
|---|---|
| μέγεθος: | 2.35*8m |
| Κύρια δομή: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm G550GD AZ150 |
Αυστραλία Τοποθεσία του έργου Λούξυ Prefab Μικρό σπίτι σε τροχούς με πάτωμα MDF 10mm
| Τοποθεσία του έργου: | Αυστραλία |
|---|---|
| μέγεθος: | 2.35*8m |
| Κύρια δομή: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm G550GD AZ150 |
Ανοικτή AS4600 Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Modular Σπίτια Προετοιμασμένα Σπίτια Για Μοντέρνα Βίλα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Το ελαφρύ πλαίσιο χάλυβα συγκεντρώνει γρήγορα τις Prefab εξαρτήσεις σπιτιών απόδειξης σεισμού
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση Colorbond/Πάνελ ALC 100 ή 50mm/πλακέτα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |

