Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Προκατασκευασμένο Αρθρωτό Σπίτι Αυστραλίας/Νέας Ζηλανδίας, Ελαφρύς Χαλύβδινος Σκελετός, Αναδιπλούμενο Σπίτι, Βοηθητικό Κατάλυμα
| Υλικό πλαισίου: | Πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
| Πάτωμα: | Laminate/ξύλινο/πλακάκι |
Έτοιμο Προετοιμασμένο Σπίτι. 4 υπνοδωμάτια Μοδικά Σπίτια.
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
Μορφωματικό φορητό ελαφρύ χάλυβα βιλών σπιτιών υλικό μόνωσης σπιτιών πολυτέλειας Prefab
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προσυσκευασμένο μοντέρνο σπίτι Προσυσκευασμένο ξύλινο μπάνγκαλο με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο
| Δομή: | Δομή τοίχων AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Κεραμίδες οροφής: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής 0.5mm Colorbond |
| Ονομασία: | Home Beach Bungalows |
Ζεστή πώληση Ετοιμασμένη κατοικία βίλα ∆ιαχείρητη κατασκευή ελαφρύ χάλυβα μοντέρνο σπίτι έτοιμο για αποστολή
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
AS/NZS Prefab Garden Studios Featuring Light Steel Frame Modular Home Για την Airbnb
| Σχεδιασμός: | διαθέσιμο σχέδιο πελάτη |
|---|---|
| Εξωτερικό batten τοίχων: | Batten 22mm |
| Εξωτερική επένδυση τοίχων: | Πίνακα ALC 50 mm/WPC |
Γρήγορα μονωτικά προκατασκευασμένα σπίτια πολυτελή προκατασκευασμένα σπίτια κατασκευασμένα από σάντουιτς
| τύπος: | Οικογενειακά Σπίτια |
|---|---|
| Κοιμάται.: | 4 υπνοδωμάτια |
| Τύπος: | ΑΣ/ΗΠΑ |
Σύγχρονη Prefab Tiny Home & Container House Κατασκευαστές Μοδική Οικία
| Όνομα: | Queensland 2524t |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2350*8000mm |
| Τύπος: | Μικροσκοπικό σπίτι στις ρόδες |
Προκατασκευασμένο Μικροσκοπικό Σπίτι σε Τροχούς με Μονάδα AS/US Light Steel Frame Modular Home
| Φορητός: | Ναι, έχει σχεδιαστεί για εύκολη μεταφορά |
|---|---|
| Κύριο Υλικό: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα G550GD AZ150 0,75mm |
| Θέρμανση ψύξη: | Mini-split σύστημα HVAC |
Ελαφρύς Μεταλλικός Σκελετός Κινητό Καμπίνα Ξενοδοχείο Προκατασκευασμένο Θολωτό Σπίτι Ελαφρύς Μεταλλικός Κιτ Αρθρωτό Σπίτι
| χρήση: | Ξενοδοχείο, σπίτι, περίπτερο, περίπτερο, γραφείο, κατάστημα, βίλα, εργαστήριο, φυτό |
|---|---|
| Σχέδιο: | Σχεδιασμός πελατών Avaliable |
| Χρώμα: | Σχεδόν οποιοδήποτε ξύλινο χρώμα |

