Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Αδιάβροχα οικία σε δοχεία
| Χρήση: | Σπίτι, Βίλα |
|---|---|
| χρώμα: | Πελάτης που γίνεται |
| Υλικό: | ελαφρύ χαλύβδινο πλαίσιο |
Εύκολη μεταφορά Γρήγορη συναρμολόγηση Εφοδιασμένο προετοιμασμένο ενοποιημένο σπίτι γιαγιά διαμέρισμα / ADU
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, D/P, D/A, L/C |
Κινητό μικροσκοπικό προετοιμασμένο στούντιο μονούλου σιδηροδρομικού σπιτιού για την κατασκευή φωτεινών πλαισίων
| Σχήμα:: | Modular Villa - Earth |
|---|---|
| Σιδηρουργικό πλαίσιο: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm AZ150 G550 |
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση WPC |
Επίπεδη διαμόρφωση χάλυβα στεγών σύγχρονη ελαφριά για την οικοδόμηση κτηρίου
| Δομή: | Προπαρασκευασμένα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό: | Χάλυβας |
Προετοιμασμένα κινητά σπίτια Προσαρμοσμένα ελαφριά σιδηροδρομικά σκελετό σπίτι προετοιμασμένο γιαγιά flat/ADU
| Σιδηρουργικό πλαίσιο: | Ατσάλινα πλαίσια τοίχου AS1397 G550 AZ150 0,75mm |
|---|---|
| Εσωτερική επιτροπή τοίχων (ξηρά περιοχή): | Ενσωματωμένοι επιτροπή τοίχων/πίνακας γύψου |
| Τύπος: | ΑΠΔ/Σπίτι γιαγιά |
Προκατασκευασμένη βίλα, ενσωματωμένο χάλυβας σπίτι μετρητών πολυτέλειας διώροφο ελαφρύ
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ηλιακοί συλλέκτες Προσχηματισμένα μοντελοποιημένα σπίτια πλήρως τελειωμένα Κινητά για γραφεία Κήπος στούντιο
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
2 Prefab σπίτι κρεβατοκάμαρων με το προσαρμοσμένο μέγεθος και τη στέγη επιτροπής σάντουιτς EPS/Rock Wool/PU
| διεύθυνση έργου: | Σίδνεϊ |
|---|---|
| Τείχος: | Επιτροπή σάντουιτς EPS/Rock Wool/PU |
| Εγκατάσταση: | εύκολη εγκατάσταση |
Προετοιμασμένο Μονουλικό ΗΠΑ Πρότυπο Προσαρμοσμένο Luxury House για Οικογένειες Ελαφρύ Guage Χάλυβα Custom House
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100/50 mm/πλακέτα WPC/fibre ce |
|---|---|
| Άλλη εφαρμογή: | τουαλέτα, νιπτήρας, ντουζιέρα, κουζίνα κ.λπ |
| Υλικό οροφής: | MGOboard/ Γυψοσανίδα+άλλοι |
США Модульный дом Экологический сборный дом Легкая стальная конструкция Вилла Частный дом
| Υλικό πλαισίου: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |

