Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Σύγχρονο σχεδιασμό Μονουλικού Οίκου Προετοιμασμένο Σπίτι Ζωής Πανέλες Οικιακών Συσκευών Με Πρότυπο AS / US
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 40 HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Προκατασκευασμένο σπίτι πολυτελείας 2 ορόφων CE/NZ Standard με μεταλλικό σκελετό για μονοκατοικία
| Δομή: | Δομή AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Φράγμα ατμών για στέγη: | Φυσιολογικό φράγμα ατμών |
| Εξωτερικός τοίχος claddin: | επιτροπή 75mm ALC |
AS/NZS/USA Προετοιμασμένες κατοικίες πολυτελείς βίλες με ελαφριά σιδηροτροφική κατασκευή
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο, ξενοδοχείο |
|---|---|
| Στυλ: | Στυλ Morden |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
AS/NZS Πρότυπο Προσυσκευασμένο Φρέμα Ελαφρού Χάλυβα Μονουλικό Σπίτι Κίνα Πανελωμένο Σύστημα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 40 HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
AS/NZS Πρότυπο Προσυσκευασμένα Ελαφριά Χάλυβα Φρέμα Μονουλάριες Συσκευές Σπίτι από την Κίνα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 40 HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Γεμάτα ξύλο σπίτια φορητές καμπίνες Μοντυλικά εξοχικά με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Αυστραλιανό πρότυπο Μονουλογικά σπίτια Ελαφρύ χάλυβα δομή Πλαίσιο κτίριο χάλυβα οικία κιτ
| Ονομασία: | Οίκος της Σεβίλλης |
|---|---|
| Μέγεθος:: | 17944×11522mm |
| Περιοχή ισόγειου:: | 149 τετραγωνικά μέτρα |
Υψηλής προσαρμοστικότητας κατασκευές από χάλυβα ελαφρού μεγέθους
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Αναπτυσσόμενο φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης, ελαφρύ χάλυβα αναδιπλούμενο σπίτι γιαγιά διαμέρισμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
Προσυσκευασμένα σπίτια φωτεινής κλίμακας Chico Cabin Hotel Unit Μονουλικές κατοικίες και τιμές
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |

