Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
ICC EN-1090 Ελαφρύ χάλυβα Προσυσκευασμένα 2 ορόφους πολυτελείς βίλες με νεροχύτη, ντους
| Υλικό πλαισίου: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Μοντωπική προκατασκευασμένη μικροσκοπική κατοικία με τροχούς
| Εσωτερική επιτροπή τοίχων: | Ξύλο από WPC |
|---|---|
| Ξηρό δάπεδο περιοχής: | MDF 9mm δάπεδο |
| Εξωτερική Πόρτα: | Πύλη με διπλό τζάμι |
Ειδικά για την κατασκευή οικιακών κτιρίων.
| Εξωτερική Πόρτα: | Διπλή τοποθέτηση υαλοπινάκων Alum.Door |
|---|---|
| Προϊόν: | Μικροσκοπικό Σπίτι |
| Ξηρό δάπεδο περιοχής: | MDF 9mm δάπεδο |
Πολυκατοικία πλαισίων χάλυβα/προκατασκευασμένο αντίσταση διαμέρισμα τυφώνα
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση τοίχου Colorbond l/WPC σανίδα/ινοτσιμέντο |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Προκατασκευασμένα Κτίρια Διαμερισμάτων από Χάλυβα SOHO, Προκατασκευασμένα Κιτ Οικοδομικών Εστιών
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
|---|---|
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
AS/NZS Ελαφρύ σιδηροδρομικό χάλυβα Λούξυ Προσυσκευασμένα Μονουλικά Σπίτια προς πώληση
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Κρεβατοκάμαρα: | 4 |
| Δωμάτιο: | 5 |
Αυστραλία Πρότυπο Μονουλικού Κίτ Σπίτι Προσυσκευασμένο Μικρό Σπίτι Με τροχούς ρυμουλκούμενο για Ζωή
| Η κινητικότητα: | Εύκολη μεταφορά |
|---|---|
| Τύπος ιδρύματος: | Μικρά σπίτια με ρόδες |
| Καταλύματα: | Επικάλυψη από αλ-Mg-MnMetal επικάλυψη από WPC |
Μικρό σπίτι με τροχούς για AS/NZS/USA Λούξυ κινητό σπίτι με 2 υπνοδωμάτια
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Πλακέτα WPC |
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |
Ευρωπαίο Μονουλικό Σπίτι Προσυσκευασμένα Μικρά Σπίτια σε τροχούς έτοιμα για αποστολή Κατασκευασμένα από το DeepBlue Smarthouse
| Η κινητικότητα: | Εύκολη μεταφορά |
|---|---|
| Τύπος ιδρύματος: | Μικρά σπίτια με ρόδες |
| Καταλύματα: | Επικάλυψη από αλ-Mg-MnMetal επικάλυψη από WPC |
Δύο υπνοδωμάτια ελαφρύ χάλυβα δομή σπίτι
| Πλαισιωμένος: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75 mm/0,9 5 mm/1,15 mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

