Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Δύο ορόφους μονωτικά σπίτια Prefab βίλα Χάλυβα σπίτι με όμορφη διακόσμηση
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
Προετοιμασμένες καμπίνες και διαμερίσματα για γιαγιά και ελαφριά σπίτια με χάλυβα σχεδιασμός Custom House Modular House
| Κατασκευή από ελαφρύ χάλυβα: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm Δομή τοίχου |
|---|---|
| Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη: | 15 χιλιοστά OSB πίνακα |
| 5mm OSB boardf: | Φυσιολογικό φράγμα ατμών |
Σύγχρονα μοντέρνα σπίτια με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο προετοιμασμένα διπλώσιμα σπίτια γιαγιά διαμέρισμα
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Προκατασκευασμένη καμπίνα Apple House πόρτες αλουμινίου συρόμενες σκελετός ατσαλινός προκατασκευασμένα αρθρωτά σπίτια
| Εξωτερική πόρτα: | Συρόμενες πόρτες αλουμινίου |
|---|---|
| Φωτισμός: | CE, AS/NZS, UL Standard Light ή άλλα |
| Οροφή: | Πάνελ οροφής PVC |
Ελαφρύς χαλύβδινος σκελετός Προκατασκευασμένα αρθρωτά σπίτια Κινητά κιτ Πτυσσόμενο σπίτι
| Εσωτερική επένδυση: | Τσιμεντοσανίδα ινών 8mm |
|---|---|
| Παρκέ: | 9mm πλαστικοποιημένο δάπεδο |
| Κόρνερ:: | Καλυμμένο γείσο γυψοσανίδας 90mm |
Μορφωματικό Prefab μικροσκοπικό σπίτι εξεχουσών θέσεων: Καινοτόμο ελαφρύ σχέδιο χάλυβα στη ρόδα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Πολυτελή μοντέρνα σπίτια: Prefab Garden Studios Expansive Decks για την Airbnb
| Βασική μόνωση: | Υαλοβάμβακας R2.5 |
|---|---|
| Γέφυρα: | 1.5m |
| Εξωτερική επένδυση τοίχων: | 8mm James Hardie Siding |
Νέα Ζηλανδία / ΗΠΑ Προσχηματισμένο Μοντυλό Μικρό Σπίτι Κιτ Λούξυ Προσχηματισμένο Μικρό Σπίτι με τροχούς
| Ετικέτα: | ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΥΛΙΟ |
|---|---|
| Ονομασία: | Κουίνσλαντ |
| μέγεθος: | 2.35*8m |
Προσυσκευασμένα Μοντυλικά Σπίτια Κινητό Μικρό Σπίτι σε τροχούς για κατασκήνωση
| Χρησιμοποιείται για: | Ξενοδοχείο/Σπίτι του Κήπου |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Σύγχρονα Μοντωματικά Σπίτια: Γεωργικά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά Στερεά
| Εξωτερικός τοίχος: | Σανίδα επένδυσης από τσιμέντο με ίνες |
|---|---|
| εσωτερικός τοίχος: | Γυψοσανίδα 12mm/σανίδα MGO 12mm |
| Κεραμίδες οροφής: | colorbond / βότσαλο ασφάλτου |

