Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Πάρτε Ελαφρύ Σιδηροδρομικό Κτίριο Με Προετοιμασμένα Κτίρια Κίτ Με WPC Τείχος Καθαρισμός Custom House Με Νέο Σχεδιασμό
| Εξωτερικός τοίχος: | πινάκων PVC/wpc τσιμέντου πινάκων/ινών |
|---|---|
| Εσωτερικός τοίχος: | MGO πινάκων γύψου 12mm/12mm πίνακας |
| Οροφή: | πίνακας γύψου/MGO πίνακας |
Εσωτερικά πορτών γλιστρώντας υλικού κατασκευής σκεπής Prefab μορφωματικά σπίτια πλαισίων χάλυβα μετρητών μόνωσης ελαφριά
| Χρήση: | Σπίτι, Γραφείο, Ξενοδοχείο, Κατάστημα |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία προϊόντος: | Προκατασκευασμένο αρθρωτό σπίτι 3 υπνοδωματίων |
Εξαρτήσεων μορφής χάλυβα ανώτατη επιτροπή PVC σπιτιών εγχώριων Prefab σοφιτών πλαισίων Prefab μορφωματική
| Εξωτερική Πόρτα: | Συρόμενες πόρτες αλουμινίου |
|---|---|
| Φωτισμός: | C.E, AS/NZS, τυπικό φως UL ή άλλα |
| Οροφή: | Πάνελ οροφής PVC |
Προσυσκευασμένο Ελαφρύ Χάλυβα Διαστημικό Φρέμα Μικρό Κτίριο Φορητό Σπίτι με τροχούς
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| : | |
| : |
Προκατασκευασμένο Σπίτι Μπανγκαλόου με Ελαφρύ Ατσάλινο Σκελετό – Αρθρωτές Λύσεις Γραφείων & Καμπινών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Προετοιμασμένο Κτίριο Κλαδί Μονουλικού Οίκου Με Ελαφρύ Κλαδί Χάλυβα Με Πρότυπο NZS / AS
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Κατασκευασμένες πολυτελείς βίλες εργοστάσιο Κατασκευασμένες προετοιμασμένες κατοικίες Μονουλικές κατοικίες Χάλυβα
| Υλικό επικάλυψης: | Χάλυβα χρωματικά φύλλα/σάντουιτς πάνελ |
|---|---|
| Δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
Προσυσκευασμένο Κουτί Κουτί Δημόσια Σπίτι Μοντέλο Καθαριστήριες Πλάνες Πυροσβεστικών Πλάνων Πλάνες Πλάνες
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Ανώτατο υλικό: | MGOboard/γύψος board+others |
Prefab προκατασκευασμένος τροχόσπιτα οίκος διακοπών σπιτιών λευκός μορφωματικός μικρός
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό: | υαλοβάμβακα ή επίσης σάντουιτς EPS/XPS/PU |
| Στέγη: | EPS πάνελ σάντουιτς / χαλύβδινη στέγη / ασφαλτικό βότσαλο |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Κινητή Προσυσκευασμένη 2 ορόφους Μονουλικές Σπίτια Διαμέρισμα προς πώληση
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |

