Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Προσυσκευασμένο Ξενοδοχείο Πολυοικογενειακά Σπίτια Δύο ορόφους Σπίτια γρήγορης συναρμολόγησης
| Υδρορροή με Downpipe: | Alu. Υδρορροή με Downpipe |
|---|---|
| Επιπλέον μονωτική στρώση--εξωτερικός τοίχος: | 50mm xps |
| Οροφή: | πίνακας γύψου απόδειξης νερού ‐ 9mm |
Προσυσκευασμένα μικροσκοπικά κτίρια από ελαφρύ χάλυβα
| Όνομα: | Queensland 2524t |
|---|---|
| παράθυρα: | Στυπτηρία. Παράθυρα με διπλά τζάμια |
| Πόρτα: | Στυπτηρία. Πόρτες από διπλό τζάμι |
Odular Home Tiny House On Wheels With Trailer For Airbnb Prefabricated Light Steel Structure
| Εσωτερικός τοίχος: | Πλακέτα WPC |
|---|---|
| Κύρια δομή: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm G550GD AZ150 |
| Ξηρό δάπεδο περιοχής: | MDF 9mm δάπεδο |
40ft προκατασκευασμένο μικρό σπίτι με 2 υπνοδωμάτια έτοιμο να ζήσει σε μονωτικό σπίτι
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Πλακέτα WPC |
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |
Προκατασκευασμένο ελαφρύ σπίτι βιλών χάλυβα γρήγορα που συγκεντρώνει στην περιοχή
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Κρεβατοκάμαρα: | 4 |
| Δωμάτιο: | 2 |
Προχτισμένα μικροσκοπικά σπίτια με τροχόσπιτο για την Airbnb
| Ξηρό δάπεδο περιοχής: | MDF 9mm δάπεδο |
|---|---|
| Διάμετρο: | 2,35μ |
| Περιοχή: | 27.58 τετραγωνικά μέτρα |
Λοξοφόρο προκατασκευασμένο σπίτι ελαφρύ χάλυβα βίλες σπίτι γιαγιά διαμέρισμα γρήγορη εγκατάσταση ξύλινο μπάνγκαλο
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Κρεβατοκάμαρα: | 2 |
| Δωμάτιο: | 2 |
Ελαφρύ χάλυβα πλακέτα αναδιπλώσιμα μικρά ενοποιημένα προκατασκευασμένα κινητά σπίτια για τη γιαγιά διαμέρισμα / ADU
| Χρώμα: | Πελάτης που γίνεται |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
2 Prefab σπίτι κρεβατοκάμαρων με κεντρικό πέτρινο Countertop καμπινών συστημάτων κλιματισμού και 2PAC
| Δομή: | Ελαφριά δομή χάλυβα |
|---|---|
| Στέγη: | Επιτροπή σάντουιτς EPS/Rock Wool/PU |
| Water Supply: | Standard Water Supply System |
Προετοιμασμένα Μονουλικά Σπίτια Προετοιμασμένα Σπίτια Λευκό Μονουλικό Πάρκο Σπίτι
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | υαλοβάμβακα ή επίσης σάντουιτς EPS/XPS/PU |
| Κάλυψη: | EPS πάνελ σάντουιτς / χαλύβδινη στέγη / ασφαλτικό βότσαλο |

