Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Prefab μορφωματικά σπίτια πλαισίων χάλυβα, κινητό σπίτι φρουράς για τη διαβίωση ανθρώπων
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προσαρμόσιμη προκατασκευασμένη βίλα με δομή φωτεινής ατσάλινης πλακέτας
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Αυστραλιανό Light Steel Framing Project Prefab Ελαφρύ χάλυβα σπίτια μονωτικά σπίτια
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | Ζευκτόν στεγών AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Στρώμα απόδειξης νερού ‐ για τη στέγη: | Στρώμα απόδειξης νερού ‐ ασφάλτου με Alu. Σπείρα |
| Εξωτερικό τοίχωμα Batten: | 22 χιλιοστών Batten |
Προσυσκευασμένο Φωτεινό Χάλυβα Διαστημικό Κτίριο για Ελαφρύ Βάρος Χάλυβα Κατασκευή Μονουλικού Οίκου
| Αδιάβροχο στρώμα για οροφή: | Στρώμα απόδειξης νερού ‐ ασφάλτου με Alu. Σπείρα |
|---|---|
| Ταμπλό Fascia: | Πίνακας λωρίδων χάλυβα |
| Εξωτερικό παλτό τοίχου: | Batten 22mm |
Μοντυλικό σπίτι προετοιμασμένο κήπο στούντιο με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο μικροσκοπικές καμπίνες προς πώληση
| Τουαλέτα: | Τουαλέτα, Ντους, Μπανιέρα (αν υπάρχει) |
|---|---|
| Durtain: | Ηλεκτρικές κουρτίνες |
| Άλλη εφαρμογή: | τουαλέτα, νιπτήρας, ντουζιέρα, κουζίνα κ.λπ |
Προετοιμασμένο ελαφρύ σιδηροδρομικό τροχόσπιτο με τροχούς
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
Μοντυλόσπιτο Προετοιμασμένο Μικροσκοπικό Σπίτι με τροχούς τροχόσπιτο Ορλάντο Έτοιμο για Airbnb
| Τοίχος Exretior: | Μεταλλική πλακέτα σάντουιτς 16 mm |
|---|---|
| Κύρια δομή: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm G550GD AZ150 |
| Κρεβατοκάμαρα: | 1 κρεβάτι |
Βίλα πολυτελείας 2 ορόφων από χάλυβα Modular Home US / AU / EU
| Τύπος: | Οικογενειακό Οικογενειακό Σπίτι |
|---|---|
| Κοιμάται.: | 4 υπνοδωμάτια |
| Εσωτερική τοιχογραφική επιφάνεια (ξηρή περιοχή): | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
4 υπνοδωμάτια μοντέρνα διώροφα μοντέρνα σπίτια ελαφρύ χάλυβα Φρέμα προφab Για την οικογενειακή ζωή
| Κοιμάται.: | 4 υπνοδωμάτια |
|---|---|
| ΔΟΜΑΣΙΑ: | Ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | πολιτιστική πέτρα |
Προκατασκευασμένη Πολυτελής Καμπίνα με Ελαφρύ Χαλύβδινο Σκελετό, Αρθρωτό Σπίτι για Airbnb
| Οροφή: | Custom Made |
|---|---|
| Υλικό: | Ξυλεία υψηλής ποιότητας |
| Φωτισμός: | LED |

