Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Πιστοποίηση ICC-ES Πολυτελής Μονοκατοικία Modular Σύγχρονο Προκατασκευασμένο Κιτ Ελαφρού Χάλυβα
| Τύπος: | Προκατασκευασμένη βίλα |
|---|---|
| Υδραυλικά: | Σωλήνες τροφοδοσίας νερού, σωλήνες σήμανσης |
| Μόνωση: | Θερμομόνωση υψηλής απόδοσης |
AS/US Ελαφρύ χάλυβα δομή πλαισίου Προσυσκευασμένη βίλα εξοικονόμηση ενέργειας μοντέρνα μοντέρνα σπίτια
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Έτοιμο Ολοκληρωμένο Μονάδα Κυψέλης προς Πώληση, Διαμέρισμα για Γιαγιά, Προκατασκευασμένο Σπίτι, Κινητό Σπίτι
| rame υλικό: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Υλικά οροφής: | Πλακέτα MGO/ Γυψοσανίδα+άλλες |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Ετοιμασμένο σπίτι με μεγάλα παράθυρα.
| Χρήση: | Σπίτι, Βίλα, Γραφείο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος: | Απαιτήσεις πελατών, τυπικές ή προσαρμοσμένες |
Αυστραλιανό Πρότυπο Προκατασκευασμένο Σπίτι, Αρθρωτό Σπίτι, Κήπος Στούντιο για Airbnb, Σπίτι Διακοπών, Κιτ
| Κύριο υλικό: | Πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Ξύλινη επένδυση Wpc |
| Οροφή: | Γυψοσανίδα 12mm |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Prefab Villa Home Γρήγορη συναρμολόγηση Prefabricated Modular Σπίτια Κιτ
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| : | |
| : |
Αυστραλιανό έργο προετοιμασμένου σιδηροδρομικού σιδηροδρομικού σπιτιού
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | Δοκός πατωμάτων χάλυβα AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| Κεραμίδες οροφής: | Κεραμίδι βότσαλα ασφαλτικής στέγης |
| Soffit: | φύλλο CFC 6mm |
Προσυσκευασμένο Ελαφρύ Σιδηροδρομικό Κτίριο Φρέμας ολοκαίνουργια μονάδα ξενοδοχείου Μικρό Σπίτι Μονουλογικό Σπίτι
| Πλαίσιο τοίχων: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm AZ150 G550 |
|---|---|
| Εσωτερικό πάνελ τοίχου (υγρή περιοχή): | Φύλλο CFC 9mm/ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
| Δάπεδο για το ισόγειο (υγρή περιοχή): | βινυλίου δάπεδο 1.5mm/κεραμικό κεραμίδι |
Μοντωματικό Προσυσκευασμένο Μικρό Σπίτι με τροχούς από Ελαφρύ Χάλυβα: Καινοτόμο Σχεδιασμό με NAS/AS
| Τουαλέτα: | 2 |
|---|---|
| Πόρτες: | Μασίφ ξύλο |
| Τελειώνει: | High-End |
Προσυσκευασμένο φωτεινό χάλυβα Φρέμα Σπίτι Ξενοδοχείων Μονάδες Lodges With Holiday Inn Newton Μοντυλικό Σπίτι
| Φωτισμός: | Προαιρετικό |
|---|---|
| Υλικό: | ΞΥΛΕΙΑ |
| Ονομασία προϊόντος: | Prefab στούντιο κήπων |

