Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Προετοιμασμένο σπίτι με φωτεινό χάλυβα κινούμενο σπίτι για την κατασκευή μικρών μεταλλικών σπιτιών
| Σιδηρουργικό πλαίσιο: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm AZ150 G550 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση WPC |
| Εσωτερικό / Διαχωριστικός τοίχος: | Εσωτερικός τοίχος στεγνός & υγρός χώρος |
Κατασκευή πολυτελών οικιών με προετοιμασμένο χάλυβα
| Υλικό επένδυσης: | Φύλλα χρώματος χάλυβα/επιτροπές σάντουιτς |
|---|---|
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | Επιλογές |
Φλόριντα 3 υπνοδωματίες Μονουλογικά Μικρά Σπίτια για Ταξίδια Περιπέτειας
| Χρησιμοποιείται για: | Καμπίνα Airbnb |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Prefab τροχόσπιτα με το φυλλόμορφες πάτωμα/το υλικό κατασκευής σκεπής Colorbond/την επένδυση τοίχων PVC
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| επένδυση τοίχων: | Colorbond+MGO σανίδα/γυψοσανίδα |
| Μονωτικό Υλικό: | υαλοβάμβακα ή επίσης σάντουιτς EPS/XPS/PU |
Ελαφριά βιωτά Prefab τροχόσπιτα πλαισίων χάλυβα/πράσινα τροχόσπιτα συνήθειας για την οικογένεια
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Πάνελ οροφής PVC αρθρωτή μονάδα καμπίνας / Προκατασκευασμένο σπίτι με συρόμενες πόρτες αλουμινίου
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Φωτισμός: | C.E, AS/NZS, τυπικό φως UL ή άλλα |
| Υψόμετρο: | Πάνελ οροφής PVC |
Μορφωματική σύγχρονη μορφωματική μόνωση μαλλιού γυαλιού εγχώριας υψηλής επίδοσης
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα ADU Σπίτια Μοντυλό Σπίτι Γιαγιά Διαμέρισμα Μία Οικογένεια Μονόφυλο Για ενοικίαση
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Μονωτικό υλικό: | υαλοβάμβακα ή επίσης σάντουιτς EPS/XPS/PU |
| Στέγη: | EPS πάνελ σάντουιτς / χαλύβδινη στέγη / ασφαλτικό βότσαλο |
AS US Standard G550 Light Gauge Steel Frame Prefab κινητό σπίτι γιαγιά διαμέρισμα ADU φορητό σπίτι
| Δομή: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm Δομή τοίχου |
|---|---|
| Εξωτ. επένδυση τοίχων: | Φυσιολογικό φράγμα ατμών |
| Γωνιακή γραμμή: | 50mm PVC Conic/Gypsum Conic |
Προσυσκευασμένο κτίριο με πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα
| Ατσάλινο πλαίσιο: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm Δομή τοίχου |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Εξωτ. Επένδυση τοίχου, Φράγμα ατμών, Βασική μόνωση |
| Εσωτερικό/τοίχο διαμερίσματος: | Εσωτερικός πίνακας τοίχων |

