Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο Prefab House Βίλα και Κτίριο Γραφείων με εξωτερικά παράθυρα και πόρτες από αλουμίνιο
| Όνομα προϊόντος: | Προκατασκευασμένο Ατσάλινο Σπίτι |
|---|---|
| Οροφής: | Πίνακας ενσωματωμένου πίνακα τοίχου/γύψου |
| Μόνωση: | Περιλαμβάνεται θερμομόνωση και ηχομόνωση |
Αποτελεσματικό Αρθρωτό Σύστημα Πάνελ Κατοικιών Μετά την Καταστροφή, Ελαφριά Χαλύβδινα Αρθρωτά Κιτ Σπιτιών
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Κεραμικών κεραμιδιών Prefab σπιτιών κινητά πλαίσια 3450mm μετάλλων σπιτιών ελαφριά
| Δομή: | Δομή τοίχου AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm |
|---|---|
| Εξωτ. επένδυση τοίχων: | Κανονικό φράγμα ατμών |
| Γωνιακή γραμμή: | Κωνικό PVC 50mm/Κωνικό γύψο |
Ηθοποιός Τιμή Σύγχρονη Prefab κινητά σπίτια
| Πλαίσιο τοίχου: | AZ150 G550 Light Steel 0,75mm |
|---|---|
| Εξωτ. επένδυση τοίχων: | Επένδυση WPC |
| Φινίρισμα εσωτερικού χώρου: | ενσωματωμένος πίνακας τοίχων |
Προπαρασκευασμένα μοντέρνα κινητά σπίτια
| Πλαίσιο τοίχων: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm AZ150 G550 |
|---|---|
| Βασική μόνωση: | Υαλοβάμβακας R2.5 |
| Φινίρισμα εσωτερικού τοίχου: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Ελαφριά χάλυβα Prefab νέα κατασκευασμένα σπίτια σπιτιών πλαισίων κινητά για το επίπεδο γιαγιάδων
| Σύστημα υποδαπέδου (αν υπάρχει): | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm AZ150 G550 |
|---|---|
| Εξωτ. επένδυση τοίχων: | Επένδυση WPC |
| Φινίρισμα εσωτερικού τοίχου: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Μορφωματικό προκατασκευασμένο ελαφρύ μικροσκοπικό σπίτι δομών χάλυβα στις μικροσκοπικές καμπίνες ροδών για την πώληση
| Modular Prefabricated Light Steel Structure Tiny House On Wheels ,Tiny Cabins For Sale: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm wall structure |
|---|---|
| Exterior wall: | Various wall panels available |
| Wall: | Interior wall and partition wall |
ΗΠΑ Προετοιμασμένα σπίτια βίλας Σχέδια σχεδιασμού / Προετοιμασμένα πολυτελή σπίτια βίλας
| Τύπος: | Οικογενειακά Σπίτια |
|---|---|
| Δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
Μοντυλό κινητό σπίτι Μικρό σπίτι με τροχούς με προκατασκευασμένη χάλυβα δομή 2350 * 8000mm
| Επένδυση Τοίχων: | Μεταλλική επένδυση σε όρθια ραφή |
|---|---|
| Ονομα: | 2501t 02 Κουίνσλαντ |
| Μέγεθος: | 2350*8000mm |
Σύγχρονα προκατασκευασμένα σπίτια: Λοξοφόρα βίλα με ελαφρύ μεταλλικό μοντέρνο σπίτι
| Τείχος: | Σάντουιτς σανίδα ALC/τσιμεντοσανίδα από ίνες/σάντουιτς PU |
|---|---|
| Στυλ: | Προσαρμοσμένο |
| Γεωργία: | Προσαρμοσμένο |

