Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Οικονομικά προτιμώμενα σύγχρονα μοντέρνα σπίτια κιτ με τελική επιφάνεια
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Τροπικό υγρασία εξαερισμός Υπερβρύχιο Μπάνγκαλοου / Μοντυλικά σπίτια Μπάνγκαλοου
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Προσυσκευασμένο Μικρό Σπίτι Σε τροχούς.
| Βασικό υλικό: | Ελαφριά δομή χάλυβα |
|---|---|
| Γεωργία: | Δάπεδο WPC |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | Επιλογές |
Τυποποιημένος ελαφρύς χάλυβας CE ΗΠΑ Au Nzs που πλαισιώνει τη βίλα πολυτέλειας του Λίβερπουλ Όσλο
| Δομή: | Δομή τοίχων AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη: | πίνακας 15mm OSB |
| Κεραμίδι υλικού κατασκευής σκεπής: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής 0.5mm Colorbond |
Οι κορυφαίοι κατασκευαστές προκατασκευασμένων σπιτιών ανακαλύπτουν τα βραβευμένα σχέδια μας
| Γεωργία: | Πίνακες δαπέδου από CFC, πλακάκια πορσελάνης, δαπέδια από MDF ή άλλα |
|---|---|
| Batten στεγών: | Batten 35mm |
| Βασικά υλικά: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
NZ / AS Prefab μοντέρνα 3 υπνοδωμάτια Σιδηροδρομική δομή Προετοιμασμένη βίλα Μοδική κατοικία
| Τύπος: | Οικογενειακά Σπίτια |
|---|---|
| Δομή: | Οικία με πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
| Κοιμάται.: | 4 |
Κτίρια από χάλυβα ΗΠΑ Καθιερωμένα & Προσκευασμένα Μέγαρα - Λούξυ Προσαρμοσμένες Λύσεις Βίλας
| Τύπος θεμελίωσης: | Θεμέλιο πλάκας σκυροδέματος ή προβλήτας |
|---|---|
| Πόρτες: | Προεγκατεστημένες χαλύβδινες ή ξύλινες πόρτες |
| Εξωτερική επένδυση τοίχων: | Πλακέτα ALC 50mm |
Άσπρα φιλικά προκατασκευασμένα τροχόσπιτα Eco/ελαφριά τροχόσπιτα κούτσουρων χάλυβα
| Κύρια δομή: | Ελαφρύς χάλυβας μετρητών |
|---|---|
| Επένδυση τοίχων: | Colorbond+MGO πίνακας/πίνακας γύψου |
| Υλικό μόνωσης: | μαλλί γυαλιού ή επίσης σάντουιτς EPS/XPS/PU |
Ευρωπαϊκού τύπου κινητή κατοικία από ελαφρύ χάλυβα | Στέγη Colorbond, Αδιάβροχη, Ξύλινη επένδυση
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Στέγη: | EPS πάνελ σάντουιτς / χαλύβδινη στέγη / ασφαλτικό βότσαλο |
| Παρκέ: | δάπεδο laminate/ξύλινο/PVC χαλί |
Ελαφρύ Ατσάλι Αυστραλιανή Εξόρυξη Προτιμώμενες Σύγχρονες Μονάδες Σπίτια Granny Flat ADU
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75 mm/ 0,95 mm/1,15 mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

