Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
AS / ΗΠΑ Πρότυπο Προσχηματισμένο Μικρό Σπίτι σε τροχούς Μοδική Οικία
| μέγεθος: | 2.35*8m |
|---|---|
| Συμπεριλαμβάνει: | 1 υπνοδωμάτιο 1 μπατ 1 κουζίνα 1 διαμέρισμα |
| Ονομασία: | Κουίνσλαντ |
Προσυσκευασμένα δοχεία σπίτι πολυτελές κτίριο ελαφρύ χάλυβα βίλα εξατομικευμένη σύγχρονη οικιακή συσκευασία με πάνελ
| Εξωτερική πόρτα: | Στυπτηρία. Πλαίσιο διπλών γυάλινων θυρών |
|---|---|
| Οροφής: | 35mm Batten |
| Prefab σπίτια: | 5 υπνοδωμάτια πολυτελή βίλα |
Προκατασκευασμένη Βίλα Οικίας από Ελαφρύ Χαλύβδινο Σκελετό Γρήγορη Μονοκατοικία Διαμέρισμα
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Ανθεκτικά σε τυφώνες Ελαφρύ χάλυβα Φρέμα Προσυσκευασμένα σπίτια.
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση Colorbond/Πάνελ ALC 100 ή 50mm/πλακέτα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Της Ευρώπης τυποποιημένο μπανγκαλόου σπιτιών πολυτέλειας νέο προκατασκευασμένο, Prefab εξαρτήσεις σπιτιών μόνωσης θερμότητας/ελαφρύ σπίτι χάλυβα
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| Roofing: | asphalit shingle |
| exterior wall: | pvc board / wpc board |
Η αδιάβροχη Prefab βίλα που προκατασκευάζεται στεγάζει την αλεξίπυρη υψηλή ακουστική μόνωση στα πρότυπα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Μικρό Σπίτι Κιτ Κινητό Ελαφρύ Χάλυβα Σπίτι Κήπου Προκατασκευασμένο Μέγεθος 20τμ
| Μέγεθος: | 20 τ.μ. |
|---|---|
| ξυλοκλειδί: | Ξύλινο κιτ σπιτιών |
| Χρήση: | διακοπές/θέρετρο/γραφείο |
Προκατασκευασμένο μίνι μικροσκοπικό σπίτι δομών χάλυβα σπιτιών μορφωματικό προκατασκευασμένο ελαφρύ στις ρόδες
| Ύφος: | Σύγχρονος |
|---|---|
| Ηλεκτρικός: | 110/220V/240v |
| Δάπεδο: | Φύλλο πλαστικού |
Λοξοπρεπείς Προετοιμασμένα Σπίτια με Ελαφρύ Σιδηρόλιθο: Ανθεκτικά και Έλεγκτα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
Μοντυλικό προκατασκευασμένο σπίτι με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο Μικρό σπίτι σε τροχούς προς ενοικίαση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |

