Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Προκατασκευασμένο σπίτι εξαρτήσεων σπιτιών, ελαφρύ ξύλινο σπίτι δομών χάλυβα, διαφορετικό ανώτατο όριο χρώματος
| Εξωτερικός τοίχος: | Πλακέτα WPC/ μασίφ ξύλο |
|---|---|
| εσωτερικός τοίχος: | σανίδα pvc/ μασίφ ξύλο |
| Κεραμίδες οροφής: | colorbond/Ασφάλτου βότσαλα |
Ελαφριά Χάλυβα Σύγχρονα Μονάδες Συναρμολογούμενων Κατοικιών Εύκολη και Γρήγορη Εγκατάσταση Σπίτι Granny Flat
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| πάτωμα: | Πλαστικό/ξύλινο/κεραμίδι |
Αυστραλιανό πρότυπο Light Prefab Guage Steel Frame House 2ος όροφος Διαμέρισμα
| Δομή: | Ζευκτόν στεγών AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη: | πίνακας 15mm OSB |
| Batten στεγών: | Batten 35mm |
Προσυσκευασμένο Μονουλικό Σπίτι Μικρό Σπίτι με τροχούς με ελαφρύ χάλυβα
| Δωμάτιο: | Ντους, τουαλέτα, σετ ματαιότητας |
|---|---|
| Λεπτομέρια: | Διπλό τζάμι Alum.Window |
| Εξωτερικός τοίχος: | Μεταλλική πλακέτα σάντουιτς 16 mm |
Σύγχρονη φθηνή κατασκευασμένη ατσάλινη δομή κτίριο κατασκευασμένο σπίτι με επιφανειακό σύστημα
| Εξωτερικός τοίχος: | φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | Πίνακα ALC 50 mm |
| Πεδία Εφαρμογής: | Βιομηχανική/εμπορική/κατοικημένη |
Ελαφρύ Χάλυβα Κινητό Σύγχρονο Κωνσταντινούπολη Σπίτια Προσυσκευασμένα Σπίτια Λευκό Ένα στρώμα Σπίτι
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Προπαρασκευασμένο μοντέρνο σπίτι με τρείς υπνοδωμάτια στην πίσω αυλή
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
Πρωταθλήματα Μονουλικών Σπιτιών Συσκευών Αυστραλία Προσαρμοσμένα διαμερίσματα για γιαγιάδες ADU Χάλυβα Σπίτι
| Χαρακτηριστικά: | Πατέντα τεχνολογίας αναδίπλωσης |
|---|---|
| Applicable to:: | granny flat /ADU |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
Prefab μπανγκαλόου απόδειξης τυφώνα, Prefab ξύλινο σπίτι μπανγκαλόου Overwater
| Υλικό πλαισίων: | πλαίσιο χάλυβα 0.75mm/0.95mm/1.15mm με το επίστρωμα ψευδάργυρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | πίνακας 100 ή 50mm ALC panel/WPC/τσιμέντο ινών |
| Μόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προκατασκευασμένη αγροτική βίλα με πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα , Προκατασκευασμένη δομοστοιχειωτή κατοικία Quick Assemble
| Χρήση: | Σπίτι, Ξενοδοχείο, Γραφείο, Βίλα |
|---|---|
| Μέγεθος: | μπορεί να σχεδιαστεί, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |

